Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Някой знае ли дали има риск при забременяване ако майката е с вроден сърдечен порок?
Цитирай

B HONDA CIVIC

newsm78 за бъдещата майка ли питаш или за нейната, кой е с вроден сърдечен порок?
Цитирай

София

Бременността  се води рискова за майката, следи се постоянно. При добър контрол няма опасност. Имам приятелки, при която всичко мина благополучно.
Цитирай
Мaia има ли значение за коя майка става въпрос, то си е опасно и проблемно.
Благодаря Lali, може би е така, но не е излишно да се направят някои проверки преди това, разбира се при всеки е различно. А ще можеш ли да ми дадеш e-mail на въпросната приятелка, та да обменя малко опит с човек в подобно положение?

Весело изкарване на Нова Година!
Цитирай

София

Всеки човек със сърдечен проблем се следи и изследва периодично. Най-добре  е кардиологът  да прецени и даде съвет.
Долфин, не  мога да ти дам и-мейл, защото тя замина за чужбина отдавна и загубихме връзка. Но беше със сериозно сърдечно заболяване. След раждането претърпя  и сърдечна операция, но тя не се наложи заради раждането, беше си на дневен ред още преди забременяването. Така че помощ и надежда има, намери си добри лекари и давай смело.
Цитирай
Така е Lali контрола е доста, но пък какво да ти кажа то лекарите понякога ... да кажем прекаляват, но не съм се отказала и ще си потърся добри лекари. Лошо е че сте си изгубили координатите с приятелката, ако разбирасе сте били близки и хубаво че при нея всичко е било наред, дано опасностите да са малко по-далеч от хората.

Честита Нова Година!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.