Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Предстои ми купуване на мека  мебел. Обходих много магазини, но нищо не ми харесва. Като цвят съм се спряла на череша или керемидено. Като материал още не зная. Харесват ми кожите, но имали недостатъци. Като дизайн 3 -ка + 2 -ка. Искам бещо хем изчистено , хем красиво. Важна била и конструкцията , трябва да е от масив.
Те такова животно не намерих в магазините на Варна.
Цитирай

София

Еми, значи разходи се извън Варна  Laughing
Цитирай

Виж това, има и 2 - ка
Цитирай

София

Богдан Мебел от българските фирми правят много качествена мека мебел, а вносители -колкото щеш  Peace
Цитирай

Виж това, има и 2 - ка

Видях го и ми харесва, но аз искам не ъгъл, а отделни.............. и откъде е?

За или против кожите сте?
Цитирай

Ивекс - Стара Загора
Цитирай

Hannover,Germany

ето и нашата мека мебел
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202324&photo=5
Цитирай

софия

Богдан Мебел от българските фирми правят много качествена мека мебел, а вносители -колкото щеш  Peace
Въобще не сам съгласна. Богдан мебел имат хубав дизайн и супер лошо качество на материалите (за обслужването да не говорим). Цените им са конкурентни на останалите, а в някои случай и по-високи. Ние си купихме от тях диван - Сара релакс. След 3 години неактивно ползване на нищо не прилича. Не сме от тези, които не пазят, но и не го ползваме като "за изложба". Седалките се сплескаха, облегалките се обезформиха, на налакътниците ясно си личи до къде какъв материал е използван и т.н. подробности от пейзажа. Единственото качествено нещо се оказа дамаската, която сами си избрахме и беше една от скъпите. Следващият ни диван няма да е от Богдан мебел.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.