Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте искам да ви попитам някой има ли таково чудо на технологията аз имам и също така имам и проблем като кача субтитри и филм те излизат на китайски т.е. няма български език.ако някой може да ми помогне как точно да инсталирам и въобще може ли да се инсталира ще съм много благодарна
Цитирай

В северна Европа/ Пловдив

Аз пък това си мислих че е само за снимки (ако е същото за което се сещам)  Crazy
Цитирай

За какво ти е да ти излизат субтитри на рамка да снимки? Филми ли ще гледаш?  Rolling Eyes Аз имам такава рамка, но към качила само снимки.
Цитирай

Имам дигитална фото рамка и я използвам само за снимки. Не бях чувала, че може и за филми да се използва.   Shocked
Доколкото знам, ДиВиДи плеърите са за гледане на филми  Crazy
Цитирай

София

Аз също имам ткава рамка и могат да се гледат филми на нея...обаче аз още не съм и не мога да ти помогна съсубтитрите...
Цитирай

München, DE

и ние сме качили само снимки на нашта, незнаех че и за филми става  Rolling Eyes
Цитирай

Варна

.
Цитирай

Варна

Ако изобщо тръгне филма на дигиталната фоторамка, за да излязат субтитрите на кирилица, трябва да бъдат предварително вградени във видеофайла.
Цитирай

Имам дигитална фото рамка и я използвам само за снимки. Не бях чувала, че може и за филми да се използва.   Shocked
Доколкото знам, ДиВиДи плеърите са за гледане на филми  Crazy
могат да се гледат филми но на мен ми трябват точно затова че нямам двд плеър и тя се свърва и излизат чудесно филмите на телевизора но субтитрите не излизат на кирилица а на японски все пак благодаря за отговорите явно не сте се сблъсквали с този "проблем" 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.