Възможно ли е...?

  • 1 413
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
бебето ми получи обрив.
Възможно ли е да е от кашата?
Тя е млечно плодова,ябълка,круша и праскови.
Иначе успоредно яде зеленчукови пюрета от които не е получавал обрив.
Скоро дадох  и пащърнак и сега се чудя от пащърнака или кашата??? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 111
Аз не знам какво е пащърнак, но при въвеждане на нови храни се изчаква няколко дни именно за да се проследи от какво е последвал обрива.

# 2
  • Мнения: 8 242
Пащърнака е кореноплод - като моркова.. Едва ли е причината..
Давала ли си отделно ябълки, круши и праскови ? Прасковата Е алерген..
Колко е голямо бебето?
Къде е обрива? Колко време след като даде кашата го забеляза?

# 3
  • Мнения: 1 596
Не съм давала отделно ,те са в състава на кашата.
Кашата я яде 5 дни..
Обрива е по коремчето.

# 4
  • Мнения: 8 242
Ако даваш сефте праскова, може и от това да е..
Изключваш ли механично дразнене - перилен препарат, памперс, някакво кремче, с което мажеш..

# 5
  • Мнения: 18
Аз не знам какво е пащърнак, но при въвеждане на нови храни се изчаква няколко дни именно за да се проследи от какво е последвал обрива.

С голямата ми дъщеричка аз изчаквах поне 1 ден. Но малко ми се струва странно да се дава пащърнак толкова рано. Има куп други нови храни. Чак пък пъщарнак?

# 6
  • Мнения: 1 596
Аз не знам какво е пащърнак, но при въвеждане на нови храни се изчаква няколко дни именно за да се проследи от какво е последвал обрива.

С голямата ми дъщеричка аз изчаквах поне 1 ден. Но малко ми се струва странно да се дава пащърнак толкова рано. Има куп други нови храни. Чак пък пъщарнак?

7 месеца рано ли е?

# 7
  • Мнения: 451
Пащърнака е много подходяща храна- дъщеря ми го обожаваше и не е алерген. Може да е от кашата, но прасковата  е алерген най- вече ако я дадеш прясна, евентуално от пюре. От праскова в тези как ли не обработени каши много се съмнявам да получи обрив.Изключила ли си други евентуални възможности както е писала duhi_puhi .

# 8
  • Мнения: 1 596
Пащърнака е много подходяща храна- дъщеря ми го обожаваше и не е алерген. Може да е от кашата, но прасковата  е алерген най- вече ако я дадеш прясна, евентуално от пюре. От праскова в тези как ли не обработени каши много се съмнявам да получи обрив.Изключила ли си други евентуални възможности както е писала duhi_puhi .

Здравей Simple Smile
Благодаря ти.
Да ,много странно от какво може да е Sad
Почти цял месец си ядеше картоф,тиквичка,тиква,карфиол и нищо му нямаше.Знам че пащърнака е много добър и не е възможно.Кашата също е хубава на Хумана,но присъства и прасковата.Просто съм в шах как изведнъж се появиха тези пъпчици по коремчето.Реших да спра тази каша и започнах да давам още по-щадяща оризова на Милупа.
Дано изчезнат тези пъпки защото ми е странно откъде са се взели.
като цял месец си яде и нищо му няма.
След 5 дни става на 7 месеца и само такива пюрета ли ще яде,не е ли еднообразно?
А кашите като изяде цялата кутия ли да дам друга?

Мерси и за много години Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 691
Кашите може и всеки ден да ги редуваш - веднъж оризова, веднъж някаква друга, после пък трета...

# 10
  • София
  • Мнения: 663
според мен е от прасковата в кашата, пащърняк и моят син много харесва

# 11
  • Мнения: 3 092
А обрива "мести " ли се? Или от както се е появил си е все на едно и също място...

# 12
  • Мнения: 1 596
Мести се,беше първо на коремчето а сега има на гърдичките. Sad

# 13
  • Мнения: 2 131
А възможно ли и да е претоплен и обривчето да е от това?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт