Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Кой ще посреща Нова Година във форума. Предлагам да обявим конкурс за първи пост на 2008 г. - кой ще успее да пусне първия пост за 2008 г.  Very Happy Както знаем какъвто е първия пост за годината така ще ни върви и годината нататък.
И така обявявам конкурса за "Първи пост през новата 2008 г." Трябва само да видим какви ще са правилата и ако има няколко поста с едно и също време как да го изберем първия Smile
Цитирай

Я стига си мислил глупости и беж при жена си бре момче. И после сумати жени се оплакват, че мъжете им висят на компютрите и не ги броят за ...... Мда Smile
Цитирай

Я стига си мислил глупости и беж при жена си бре момче. И после сумати жени се оплакват, че мъжете им висят на компютрите и не ги броят за ...... Мда Smile
Ми на тоя принцип ти кво правиш тук. Я беж при мъжа си... И после сума ти мъже си търсят любвници щото жените им висят във форумите...
Цитирай

Аммм  newsm78 моя сигурно сега си я търси, защото го няма Smile.
А както казах, много гламава идея. В 12 хората играят хоро, мъчат се да държат чашите с шампанско, а ти ще ги караш да се борят за 1-ви новогодишен пост Smile
Цитирай

Идеята няма да е лоша. Ама няма да ме има.
Цитирай

А както казах, много гламава идея. В 12 хората играят хоро, мъчат се да държат чашите с шампанско, а ти ще ги караш да се борят за 1-ви новогодишен пост Smile

Еми не всички ще играят хоро и ще пият шампанско.
Цитирай

Е аз не съм казал точно за 12.00 ч. Все някога в началото на годината трябва да има първи пост във форума. Аз лично не вярвам да е много след 00.00 ч. Предполагам че първия пост ще е с час 00.01 мин. след полунощ. Въпроса е на кого ще е Smile Дето се вика кой ще поведе хорото на форума през новата година Smile
Цитирай

Ами обявявай награди поне. То така каква е стръвта?
Цитирай

UK, Harlow/София

Дано никой да няма във форума утре вечерта!Това за мен е признак, че е самотен човек, или че му е скучна вечерта.
Цитирай

Шопия

Биляна, за някои това ще означава че им остават още 6-7-8 часа до настъпване на новата година и са поседнали пред пеце-то за отмора.  Wink
Цитирай

Миналата година бях на линия. Първа честитих Новата година. Тази година обаче няма да съм си в къщи и няма да участвам.
Цитирай

Айде да видим има ли хора във форума на Нова Година  Smile
И на кого ще е първия пост за Новата 2008 г.
Цитирай

Пловдив

аз със сигурност ще съм във форума...какво да се прави...ще си правим компания Laughing
Е,ако успея да изляза от бомбоубежището,то от сега са започнали да бомбардират... Mr. Green
Цитирай

София

Ей сега ще си напиша поста и в 12 ч. само кликам да се публикува. Very Happy
Цитирай

Ей сега ще си напиша поста и в 12 ч. само кликам да се публикува. Very Happy
Ще видим на кой му е по-бърз нета Smile То ясно че всеки в 12 ч. ще пусне поста ама в колко ще се появи във форума не е ясно Smile
дето се казва - какъвто първия пост такава и годината. ха да видим каква ще е годината на форума..
Аз съм се амбицирал първия пост за 2008 г. да бъде за секса и влиянието му върху здравето на жената
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора