Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София-Париж-София

Някой пил ли е тези таблетки? Моя колежка ги взима и твърди, че имат поразителен ефект за сваляне на килограми?!
Споделете, моля
Цитирай

Sofia

Aз си купих но 4ай на пакет4ета- не съм го пила още щото кърмя и малко ме е страх макар 4е уж е само билка..
Цитирай

Ей, добре че ме подсетихте. Аз си купих чай, обаче съм го затрупала с други чайове и не се сещам да го пия. На упътването пише "... дори само няколко чаши на ден са достатъчни за...бла-бла..." Е как няколко, аз толкоз чай не мога да погълна Thinking Ще пия по една, пък да видим, ако не ми извае талия, значи малко ми идват чашите Laughing
Цитирай

Букурещ

този чай е чисто бля-бля, ама 100%.
Цитирай

Аз чая съм го виждала, ама за таблетки не бях и чувала. Thinking
Другата седмица може и да ги пробвам в/у снажното си тяло. Laughing
Цитирай

UK, Harlow/София

Изпих две опаковки,резултат няма.
Цитирай

на върха

Навремето пих такива таблетки. Та даже и в комбинация с таблетки ябълков оцет. Резултат нямаше никакъв Exclamation  Абе спорт и диета му е майката и това си е Crying or Very sad
Цитирай

София-Париж-София

Може би е до организъм все пак Thinking Тези, които ми показа колежката са в комбинация с ябълков оцет и откакто ги пие е свалила 3 кг, които са й били излишни, както и сега не мърда на килограми, а пък аз съм свидетел как сериозно си хапва и млати шоколади като луда Shocked Бе май ще пробвам, пък дано има ефект..........естествено с диетка, де!
Цитирай

Цитат на: biliana333
Изпих две опаковки,резултат няма.

И при мен беше същото. Е поне не е вреден...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.