Въпрос за Аптамил конфорт и още нещо

  • 544
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами как се разтваря млякото, т.е може ли да не е в препоръчаните 60 гр. вода, а в по-хладна?
А и как точно да разбера кога са такива градусите Shocked
Освен това съм позабравила количествата при новородени - така ли бяха: първи ден 10 мл., втори 20 и т.н.? Сори, ама се забравят някои неща....

# 1
  • Мнения: 133
В родилното ми казаха точно тази схема - 10/20/30 и т.н., като от 10-тия ден нататък трябва да яде по 100мл. После е спрямо месеца: първи месец 110мл., втори месец 120 и т.н.
За аптамила мисля, че максималната температура трябва да е 60градуса, за да не "убиеш" полезните вещества, а в по-хладка си е ОК да го разтваряш  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз го разтварям в леко затоплена вода!
На 10 дни беб ядеше 80 мл така ми каза педи и след седмица по 90 мл.
Втория месец и третия по 130 до ден днешен 5 пъти дневно! Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 672
Аз го разтварям в стоплена в термоканата вода и след това добавям студена. Ама май температурата е над 60 градуса  newsm78

В родилното ми казаха точно тази схема - 10/20/30 и т.н., като от 10-тия ден нататък трябва да яде по 100мл. После е спрямо месеца: първи месец 110мл., втори месец 120 и т.н.


 Peace

# 4
  • Мнения: 9 973
аз пък гледам да не е мн.гореща,че ние ядем студено мляко

# 5
  • Мнения: 3 306
аз го разтварям в хладка вода за6тото Доротея изоб6то не оби4а да пие топломляко

# 6
  • Мнения: 1 919
разтварям го в топла,хладка, гореща вода спорад зависи от условията в които го правя винаги се разтваря и няма проблем

# 7
  • Мнения: 756
 като ги питах специалистите от сайта на Аптамил ми казаха , че новата формула се разтваря при 70 градуса или около половин час след завирането на водата

Общи условия

Активация на акаунт