Какво ви е настроението часове преди настъпването на 2008г.

  • 2 590
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
На 31ви ми е весело - сред приятели винаги ми е весело...  Crazy Party Laughing
01.01. обикновено не фигурира в моя календар - все го проспивам тоя ден... Thinking
мразя януари и февруари - студени, сиви месеци, а и са началото на годината - чуствам се винаги като в началото на нещо - все едно съм на нулата и почвам на ново... Tired

# 16
  • Мнения: 228
С нетърпение чакам да свърши тази година! Mr. Green
Дано следващата да е по-добра за цялото ми семейство! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Зная, че 31-ви е само една дата, която е избрана за Нова година, но пак се връзвам. Някак има трепет в мен, че затварям една страница и отварям нова. Като че ли имам възможност през следващата година да направя нови неща.

# 18
  • Мнения: 386
тъпо ми е. не ми се прави нищо.

# 19
  • Мнения: 27 524
Пеперудите като дете и аз ги нямам, но ми е хубаво  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз усещам, че в последните години го няма  онова вълнение от детството. А тази година въобще не ми е празнично, очаква ме нещо много по-голямо през януари и мислите ми са там.

Нямам какво да добавя Simple Smile
Същото се отнася и за мен  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 317
На мен вече други пеперуди са ми в стомаха. Имам чуството, че откакто се роди дъщеря ми, за мен 31.12 срещу 01.01 никога повече няма да е нощта на Нова година, а нощта на раждането й  Heart Eyes

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Настроението е от средно към добро.
Хем ми се ще вече да сме пристигнали на хижата, на която няколко дни ще празнуваме с голяма компания, хем ми се иска да прескоча приготовленията, с които след малко трябва да се захващам.
Та затова съм седнала пред компютъра и си пия кафето и не бързам, да не си разваля настроението в бързане.

# 23
  • Мнения: 5 370
Тази година-нищо особено. Даже и по Коледа. Приемам ги като дни, по време на които ще се наспя.
На всичко отгоре 02.01 не е БЕЗработен ден като миналата година.

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Жози, за някои и 2-ри, и 3-ти, та чак до седми са дни на отпуск Wink

# 25
  • Мнения: 228
Отвратително ми е настроението.Двамата с мъжа  ми сме болни едва гледаме от висока температура.Каката е с бронхит,вече пети ден с температура.За капак и малкото цяла вечер е с температура.Сещате се как ще прекараме деня и новогодишната нощ.Пожелавам на всички ви здраве!Гушнете любимите си хора и се радвайте че са здрави!

# 26
  • tardis
  • Мнения: 329
Хубаво, даже много  Grinning
(пу пу пу)

# 27
  • София
  • Мнения: 12 543
Болни. И аз и детето. На всичкото отгоре следобяд съм на работа.  Sick Дано следващата година е по-добра.

# 28
  • Мнения: 5 370
Жози, за някои и 2-ри, и 3-ти, та чак до седми са дни на отпуск Wink
Ми хубу, аз ще се "отпускам" в края на януари. Затова чакам с нетърпение 31.01. А 31.12-ден като ден. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 742
Тривиално. Спи ми се.

Общи условия

Активация на акаунт