Какво ви е настроението часове преди настъпването на 2008г.

  • 2 587
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 589
Отвратно ми е настроението Crossing ArmsИма вероятност да извикат мъжа ми на работа довечера и аз да празнувам сама,това едно...Друго-снощи имахме до късно гости,пих много вино и сега съм като препикано мушкато...И това не е всичко- след гостите се скарахме жестоко с мъжа ми и още ми е обидно Cry

# 31
  • София
  • Мнения: 15 426
За мен е ден ,като всеки друг, само където в 12 се чукваме с чаши шампанско и гледаме пукотевицата и зарята. Да не казвам,че по празниците всички телевизии бълват стари филми и нищо интересно за гледане.

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 12:43 от Тайна

# 32
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Добро ми е-така трябва да бъде.
Добра година, надявам се да я изпратим подобаващо.

# 33
  • Мнения: 292
Добро ама мързеливо.Като знам колко работа имам в кухнята ooooh!

# 34
  • Мнения: 757
на празника тази год.определено няма да имам настроение,малкия няма да е до мен и ще ми е супер гадно само като се сетя,много гости ще имаме и няма как да спи във вкъщи Cry

# 35
В супер настроение съм Grinning.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 837
И аз съм в супер настроение. Мъжа е дневна смяна, детето е при баба си - няма кой да ми се пречка в кухнята, готвя си съвсем спокойно. Пуснала съм на ДВД концерта н Мадона - Confessions ...., тананикам си, поиграйвам си, манджата се готви. Остана ми само руската салата и баницата да направя. МъжО докато се върне ще съм готова. Пу, дане ми е уроки!  newsm68 newsm68 newsm68

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Обаче като настъпи 24:00 ч и след това ми става едно криво, сякаш нещо е свършило или се е изгубило, някаква празнина усещам.  Confused

Има го този момент. На 1 януари ми е още по-криво обаче - едно такова пусто  Tired
Може би нямаше да ми е толкова терсене, ако дребната ме оставяше да поспя до късно.

# 38
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Ден като ден, никакви трепети, никакво вълнение.....Едно голямо плюскане довечера и това е.....Липсват ми празненствата от детските години - цялото семейство с баба и дядо, чичо, всичики на масата в бабини.....а сега сме се разпиляли кой на къде види, завъртяло ни е ежедневието и хич и не се усещам празнично.....НО все пак
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА 2008 НА  ВСИЧКИ!

# 39
  • Мнения: 943
Няма го онова настроение като в детството  smile3518.Но пък забелязах,че тази година съвсем нямам коледно настроение и трепети за новата година.Днес иначе съм весела ,но не заради довечера,а просто така.Даже от сутринта пея като латерна

# 40
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Работно  Cry. До 17 съм на работа, но все пак очаквам с нетърпение вечерта!!!!  Laughing

# 41
  • Мнения: 2 005
Мила Liska, от къде позна ?!Много правилно  Hug Супер си , не трябва да се съмняваме в твоето настроение  bowuu bowuu bowuuРалични хора - различни идеали Joy Joy Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 426
Честно казано няма го в мен -туптящото , детско сърчице преди настъпването на НГ, всъщност имам настроение , но не мисля , че е достатъчно подобаващо за този празник Rolling Eyes Липсва ми трепета , който чувствах като дете smile3506 , може би е от ежедневното напрежение в тоя живот newsm78 , да може би....


за съжаление и на мен ми е така

# 43
# 44
  • Мнения: 2 723
Първата Нова Година, която ще изкарам сама.

Преди броени часове си дадох сметка колко много ме обичат родителите ми и как са готови да ме подкрепят, каквото и да се случи, това ме стопли, много.

Иначе съм скапана, но се надявам на чудото, което не ми се случи на Коледа... може пък и на Нова Година да се случват чудеса, или поне през Новата Година...

Дано Praynig

Общи условия

Активация на акаунт