Какво ви е настроението часове преди настъпването на 2008г.

  • 2 586
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
тъпо ми е, гадно ми е, не ми се празнува, не ми се пие, не ми се яде...нищо не ми се прави...на работа съм до 6 и за първи път не се ядосвам ,че работя по време на празници...но и не ми се работи...искам да се прибера и да си легна...очите са ми възпалени от лещите и така ме болят...искам да затворя очички и да спя... Tired

# 46
  • Мнения: 5 103
Моето е прото перфектно, въпреки, че съм болна и едва дишам  ooooh! Joy

Ще добавя само и че едва гледам, защото до преди малко ревах на "Да срещнеш Джо Блек"...
И моетое прекрасно и аз ревах на филма Joy

# 47
 Защо се получава така? Очаквам с нетърпение празниците, подготвям всичко предварително с  много настроение, искам да зарадвам всички около мен с любими неща, а на самия празник и аз чувствам празнота. Дали тази подготовка не ме изчерпва, дали умората се отразява на настроението? Не знам, но ми е тъпо. Sad

# 48
  • София
  • Мнения: 5 599
Пиянско  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 2 967
Отвратително ми е настроението.

И на мен така. Направи ми се плаче от някакви несподелени емоции.

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Точно в момента ме е яд, че за пръв път от толкова години оставаме без дрян за суровакница и късмети за баницата. Всяка година с децата си правим суровакница по старите обичаи и е много приятно преживяване (колкото пуканки и сушени плодове на суровакницата, толкова и в стомасите им Simple Smile), а листчетата с късметите ги увивам около дрянова пръчица. А сега нещо ми се губи от посрещането на Новата година. Сутринта обиколих целия квартал и никъде нямаше дрян. Все си повтарям, че това няма значение, че е важно да ни е весело, но ми е трудно да го преглътна.  Sad

# 51
  • Мнения: 4 473
Не сте сами! Rolling Eyes
И на мен ми е едно такова никакво. По друг начин си представях да посрещна НГ, но несериозността на някои хора осуети плановете ми. Tired Та, ще е пиене и ядене на корем, тоест вечер, като много други.
Казват, че каквото ти е настрението в Новогодишната нощ, такова ще е и през цялата година, затова ви предлагам да призовем всички дружно цялото си същество и да посрещнем празника с усмивка и наздравица! Hug

# 52
  • Мнения: 5 370
Моето е....МАВРУДСКО, настроението, де, Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 2 967
Казват, че каквото ти е настрението в Новогодишната нощ, такова ще е и през цялата година, затова ви предлагам да призовем всички дружно цялото си същество и да посрещнем празника с усмивка и наздравица! Hug


Абсолютно ще се вслушам в съвета ти Simple Smile

# 54
  • Мнения: X
Скапано! Току що дъщеря ми ми го скапа за пореден път, за съжаление съм от хората, на които трудно им минава и не мисля, че ще ми мине до посрещането на 2008-ма.  Tired
Нищо не ми се прави, искам всички да ме оставят на мира.
Ако не бях бременна щях да се почерпя порядъчно и нямаше да ми пука, ама ей на и тази благинка няма да докопам, но няма да се оплаквам - резултата си заслужава...........докато не почне и той да ми се кава по главата  Tired ooooh!

# 55
  • Мнения: 2 005
И аз се присъединявам към дружинката и ще дам всичко от себе си , за да ми е весело , та и през цялата година Joy Joy Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 3 107
В момента ми се пече питката.  Simple Smile
За довечера няма да готвя много, защото на Бъдни вечер преядохме с постни манджи и раяздки и мисля днес да не се увличаме толкова с хапването.  Laughing
Предстои ни украсяване на сурвачката. (Радостинке, ако живеехме наблизо, щях да прескоча да ти дам един клон дряновица, ама на... Sad)

При мен обикновено празничното настроение си идва само, особено когато свърша с приготовленията и седнем на трапезата. Иначе докато шетам, се изнервям, но после ми минава.  Peace

Мисля си за изминалата година, с какво съм успяла да се справя и с какво не; мисля си за моите деца, за постиженията им тази година- не само успехите в училище, но и израстването им като хора; мисля си за дечицата, които си отидоха и които изпратихме тук във форумите; моля се да сме здрави, да сме заедно, да се обичаме и да бъдем щастливи!

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Урааа, намерих дрян и вече настроението ми е чудесно. Хванах транспорт и отидох на пазара с надеждата да е останал някой да продава. След малко започваме работа с децата. Сърце юнашко не тране, не можах да се примиря, че ще посрещнем Новата година без тази важна част от ритуала.  newsm44

# 58
  • Мнения: 2 070
Моето е прото перфектно, въпреки, че съм болна и едва дишам  ooooh! Joy

Ще добавя само и че едва гледам, защото до преди малко ревах на "Да срещнеш Джо Блек"...

Пък аз онзи ден на Титаник. Мани. Но ми е добре настроението.

# 59
  • Мнения: 2 152
Мойто настроение е ебано Confused незнам що??
Обаче сега отивам сипвам си едно винце, къпя, гримирам. След час ще съм друга сигурна съм. Неможе с такова говняно настроение да съм цяла вечер Naughty

Общи условия

Активация на акаунт