Какво ви е настроението часове преди настъпването на 2008г.

  • 2 584
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Честно казано няма го в мен -туптящото , детско сърчице преди настъпването на НГ, всъщност имам настроение , но не мисля , че е достатъчно подобаващо за този празник Rolling Eyes Липсва ми трепета , който чувствах като дете smile3506 , може би е от ежедневното напрежение в тоя живот newsm78 , да може би....
Чувствам се по същия начин.

# 61
  • Мнения: 5 940
Някак ми е странно. Съпругът ми приготвя всичко, защото аз се явявам нещо като дежурен подбутвач на количката на малкия, който не може да спи в креватчето си, а само в подбутвана от време на време количка. Пия вино, мисля за това колко прекрасна беше годината. Спи ми се, а чакаме гости. Прави ми се любов с мъжа ми, но той е зает да готви в момента. Слушам Sade, ровя се във форума, абе странно е. По-скоро май е хубаво.

# 62
Странно спокойна се чувствам  Simple Smile Весело не бих казала, че ми е, по-скоро се чувствам балансирана.
Това е първата Нова година, която посрещам сама. И то по свое решение.

# 63
  • Мнения: 1 006

Казват, че каквото ти е настрението в Новогодишната нощ, такова ще е и през цялата година...


Удовлетворено, доволно, плавно и спокойно. Амин.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 883
Чувствам се странно и различно от вчера. След малко тръгваме на едно гости, после ще ходим на Площада да се чукнем за здраве. Определено не ми е много приповдигнато настроението, но съм имала и по-лоши дни...

# 65
  • Мнения: 24
гадно ми е.....

# 66
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 252
Настроението ми определено не е по различно от обикновенно (поне за сега де). Седнах ме вече чакам последната манджа да стане готова и да хапнем за да ходим на площата за по едно хоро....Надявам след това вече да съм в по приповдигната настроение  Grinning

Пожелавам ви да си изкарате една незабравима вечер  Hug

# 67
  • 1st floor
  • Мнения: 9 063
Беше ми кофти настроението, мнооого кофти...и такова си остана и до сега...ако се вярва на хорските приказки, такова ще си остане през цялата година Tired

# 68
  • Мнения: 164
Винаги съм обичала подготовката за Нова година. Обаче като настъпи 24:00 ч и след това ми става едно криво, сякаш нещо е свършило или се е изгубило, някаква празнина усещам.  Confused
и аз се чувствам така

# 69
Ч Н Г пожелавам ви да сте усмихнати и здрави  newsm10

# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Винаги съм обичала подготовката за Нова година. Обаче като настъпи 24:00 ч и след това ми става едно криво, сякаш нещо е свършило или се е изгубило, някаква празнина усещам.  Confused
и аз се чувствам така
На мен пък ми беше тъпо до 24 ч. След това като изпаднах в една еуфория, като се почнаха едни песни и танци... Може би малко пиете Mr. Green

# 71
  • tardis
  • Мнения: 329
Беше ми кофти настроението, мнооого кофти...и такова си остана и до сега...ако се вярва на хорските приказки, такова ще си остане през цялата година Tired

Ти сега вземи им повярвай... Laughing

На мен ми беше до последно хубаво, с малки прекъсвания. Но установих, че вече не нося на алкохол... Бурна младост, това е. Не че се оплаквам, водата тук е хубава. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт