Какво ви е настроението часове преди настъпването на 2008г.

  • 2 588
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Честно казано няма го в мен -туптящото , детско сърчице преди настъпването на НГ, всъщност имам настроение , но не мисля , че е достатъчно подобаващо за този празник Rolling Eyes Липсва ми трепета , който чувствах като дете smile3506 , може би е от ежедневното напрежение в тоя живот newsm78 , да може би....

# 1
  • Мнения: 1 008
Отвратително ми е настроението. Утре заминаваме,уж да празнуваме, а на мен ми е криво и гадно.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Аз винаги в тези дни съм в дупка.
Остарявам с още една година.
Само да мине 31. декември и на 1-2.януари пак ще съм в настроение.

# 3
  • Мнения: 750
Че,какво да му е на настроението ми....същото като всеки обикновен ден! Grinning
И как разбираш,че настроението не ти е достатъчно! Rolling Eyes
Не е нужно да чувстваш трепет в сърцето само защото след два дни ще пишеш 2008 год. а не 2007!
Това не е причина да ти бие лудо сърчицето!
Сърчицето ти трябва да забие лудо тогава,когато си направиш равносметка за изминалата година и видиш,че си ''пораснала'',че си направила нещо....Че не е изтекла Тя напразно!Тогава ми бие на мен сърчицето....тогава когато си помисля,че родих детенце(второ) Grinning,тогава когато си помисля,че получих един така мечтан и чакан документ за детето ми,който и даде свобода,така желана!Тогава когато си спомня за всички ония хубави неща които ми се случиха,ме карат да си мисля,че не е изтекла напразно годината!

# 4
  • Мнения: 660
Смотано,дано утре ми стане светло на душицата,защото искам да я изпратя с усмивка тази година и да посрещна другата също така,за да ми върви през цялата година...

# 5
  • Мнения: 803
Нормално. Никога не съм разбирала това, че само защото идва определена дата (било 31.12, Коледа или РД) настроението ми трябва да е приповдигнато, еуфорично. Чувствам се много по-празнично в най-обикновени дни, когато съм с човека, който обичам и правим нещо заедно или за ден-два сме се откъснали от София и пътуваме някъде из БГ.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 671
 Tired хич го няма празничното настроение  Confused

# 7
  • Мнения: 46 403
Моето е прото перфектно, въпреки, че съм болна и едва дишам  ooooh! Joy

# 8
  • Мнения: 17 546
Никакво  Tired На работа съм и ще посрещна новата година с някои хора, които в друга ситуация не бих избрала за компания точно на Нова година. Но нямам избор. Нищо страшно, ще го преживея Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 992
Добро ми е настроението, пия вино, слушам хубава музика. Тази година я изпращам с голямо удоволствие.

# 10
  • Мнения: 663
И аз усещам, че в последните години го няма  онова вълнение от детството. А тази година въобще не ми е празнично, очаква ме нещо много по-голямо през януари и мислите ми са там.

# 11
  • Мнения: 1 207
В страхотно настроение съм,дано утре мъжът ми не ми го развали. Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 3 423
Честно казано няма го в мен -туптящото , детско сърчице преди настъпването на НГ, всъщност имам настроение , но не мисля , че е достатъчно подобаващо за този празник Rolling Eyes Липсва ми трепета , който чувствах като дете smile3506 , може би е от ежедневното напрежение в тоя живот newsm78 , да може би....

Ясно, настроението ти е като на аватара ти.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Моето е прото перфектно, въпреки, че съм болна и едва дишам  ooooh! Joy

Ще добавя само и че едва гледам, защото до преди малко ревах на "Да срещнеш Джо Блек"...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Винаги съм обичала подготовката за Нова година. Обаче като настъпи 24:00 ч и след това ми става едно криво, сякаш нещо е свършило или се е изгубило, някаква празнина усещам.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт