Абсурди и куриози.

  • 18 713
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
hahaha hahaha Бельо за пред хора  Blush

хихи, аз пък искам такова за пред оркестъра Crazy

# 121
  • Мнения: X
Спомням си, че има-няма 4 години до входа на Александровска болница върху една обществена тоалетна /знаете ги- от тези под земята/, някой "предприемчив" търговец беше нацвъкал масички върху козирката и си беше отворил кафене.  Crazy Идилия, пиеш си кафето, отдолу се носят омайни миризми... Whistling Mr. Green

# 122
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818

малко офф - ама след като за братушките България е само това, молим да не идват да ми пълнят цяло лято родния град, че и да искат всички да им говорим езика Crossing Arms

иначе попаденията са яки!!!

# 123
  • Мнения: 274
В близко до Плевен село има табела "Малки елитни прасенца" ... Все се каня да спра да питам какви точно услуги предлагат въпросните елитни прасенца!

# 124
  • Мнения: 2 759
                      И като стана дума за WC-та, надпис в кафене (София): 'Тоалетната се ползва само по малка нужда'  Whistling.

# 125
  • Мнения: 491
Надпис на работилница, близо до нас-
 " Креватна работилница за легла и всякакви услуги" Shocked

# 126
  • София
  • Мнения: 2 430
на вратата на един лекарски кабинет има табелка на ,която пише"В гастроентерологията няма спешни случаи,последните са за коремна хирургия!!!"Горкия д-р Цаков,сигурно е видял много зор от спешни Joy

# 127
# 128
  • Мнения: 4 665
 Абсурдно е че едон момиченце от класа на детето ми като ходело до тоалетна и нямало салфетки, бъркало в коша с употребяваните и си взимало някоя за да се избърше.Дъщеря ми като ми го разказа с въпроса " Защо съученичката и прави така ? ", направо щях да се гръмна.

# 129
  • Мнения: 599
Абсурдно е че едон момиченце от класа на детето ми като ходело до тоалетна и нямало салфетки, бъркало в коша с употребяваните и си взимало някоя за да се избърше.Дъщеря ми като ми го разказа с въпроса " Защо съученичката и прави така ? ", направо щях да се гръмна.

 #Crazy
А на един от съучениците на сина ми майка му започнала работа като учителка в тяхното училище.
Вчера ми разказа как като го(въпросния съученик) спрели дежурните ученици в началото на  коридора със закуска,т.е.не се яде в класните стаи,майка му отишла и казала:"Този няма да го спирате никога повече" и си го пуснала със закуската да си продължи,защото е нейното дете.Какъв ли пример дава на другите деца да се съобразяват с правилника в у-ще.Абсурд не,ами....

Общи условия

Активация на акаунт