Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 дек. 2007, 15:32 ч.

ка6лица поже4е от месец

• 1 120
  • 7
  •   1
Отговори
здравеите мама.престра6их се и аз да пи6а,но не знам кои свят да хвна.ка6лицата на моето дете(2г.3)продьлжава повече от месец.Ходихме на лекар претписаха на разни сироп4ета но не минава и не минава Cry Cry Cry Cryсега е на антибиотик но никакав резултат като 4ели .радува се ту влажна ка6лица ту суха.пробвах метода с лук помо6т на само за ден два и пак на ново.

# 1
  • Враца-София-Перник
Ох, все едно аз съм го писала  Cry

И при нас кашлицата продължава вече 2 месеца-антибиотик, сиропи, какво ли не и не минава. Направиха ни всякакви изследвания и няма нищо. Вече съм се предала и чакам да отшуми от самосебе си (така ме съветват всички).....

# 2
  • София
  Консултирай се с детски пулмолог, ще ти даде най-адекватно мнение. Добре е да се направи рентгенова снимка на бял дроб и ако е необходимо ПКК.Ако няма други симптоми и оплаквания и ако детето е в настроение и се храни нормално може да е алергия. Казвам го от личен опит, дъщеря ми преди време беше така.

# 3
  • Добрич
Имате ли сополи?Проверете за трета сливица.Ние вече трети месец сме със кашлица и накрая трета сливица.

# 4
  • София
Направете рентген на бял дроб.
Както е писала Aleksa, консултирайте детето с УНГ. Моята дъщеря също кашля от доста време. Откриха, че е уголемена третата й сливица и тази кашлица идва от там.
Аз също кашлям вече 3 седмици, вследствие на един много тежък грип, който изкарах. Чак сега вече кашлицата ми започва да утихва и отшумява.

# 5
  • Sofia
bludimeri  а пускали ли сте изследвания, гърлен секрет? А не е лошо да направиш и една снимка на дробчетата ако си много притеснена. Дано АБ подейства! А както Нати предполага добре е да го заведеш на УНГ- да погледне за възпалена 3 сливица. Бързо оздравяване!

# 6
смятам още утре да направим снимка на детето 4е като 4ели запао4на да се осилва ка6лицата отново а пък гърлен секрет направихме преди около месец та и пове4е.треат сливица нияма защото яа водихме на УНГ.

# 7
  • София
смятам още утре да направим снимка на детето 4е като 4ели запао4на да се осилва ка6лицата отново

Успех, дано да няма нищо тревожно!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт