Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

София

Моля да споделите как успявате да изперете петната от сокове и пюрета по бебешките дрешки?
Цитирай

София

Нямах време да мисля за петната. Ако прахът в пералнята успее да се справи - добре, ако не се справи - пак добре.
Цитирай

Велико Търново

Ами дъщеря ми сокове не е пила и не пие,а ако се изцапа с пюре то е било по лигава,така,че при нас проблем е нямало!
Цитирай

Montréal

Аз ужано много държа на прането и полагах големи усилия докато изпера дрешките с петна.Имах един препарат специално за петна,не мога да си спомня сега точно името ,но беше някой си доктор.
Цитирай

Петната от пюре ако не се изперат с прах за пране, ги махам с Ace Oxy Color.
Цитирай

Пловдив

Натърквам със сапун за пране и заливам с вряла вода. Ако и тогава не се махне, примирявам се Smile
Цитирай

Бургас

Натърквам с "Вениш",оставям да постои после изпирам дрешката.И тревата маха.  Peace
Цитирай

София

Единствено и само с ОМО!
Цитирай

София

не успявам
Цитирай

Варна

Нямам проблеми с петна, но винаги когато детето се храни или пие нещо е с лигавче.
Освен това зависи от перилният препарат, пералнята и градусите на които переш.
Аз пера с течен Персил на 60 С
Цитирай

София

ние сме с лигавче,но като го махна и върне...........няма пране Naughty
Цитирай

София

с ариел на 60`, ако не стане с вениш или обезмаслител-страхотно изпира!!! Hug
Цитирай

Плевен

Изпирала съм ги, след предварително натъркване с Апта. В Билла има един български препарат, Анита...премахва всякакви петна  Peace
Цитирай

София

Само с Вениш (прахообразен) за цветни дрехи. Накисвам за около час и после пъхам в пералнята като към прахта за пране, слагам още една-две лъжици от Вениша. Много съм доволна, ползвам го от както почнахме да се захранваме и до сега не ми е останал ликьосана дреха.
Цитирай

Пера веднага с топла вода и веро и после в пералянта, верото до сега ми смъква всичко, дори и моркова Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора