~::~ЧНГ2008~Сана саида фи лбейт араби ~Весела година в арабската ни къща~47~::~

  • 21 837
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет на снежните!  bouquet Hug
 ние днес бяхме слън4еви Crazy и аз изкарах вси4ко да се топли, 4е с тази влага все се борим! #2gunfire #Cussing out
не оби4ам нещо снега, ако не съм ескимоски екипирана и ескимоса да ми е широк, а аз слаби4ка! нещо не виждам децата ми на скайп и май ще звъння след поста на пустинна, нали ми е градска! уплаши ме нещо! Confused Praynig Thinkingне знам как ще се прибере щ?рката от даскало в това време!4е са с по 7  4аса!оуф, няма оправия  у нас зимата все сме проблемни!
светле, мароканките са много силни в магиите, предава се в семейството и мъже има! и са гадатели ! имаме доказан слу4ай свекър ми е ходил в мароко с един близък -карък и побойник, тероризатор и пияница и се е оправил 4овека отивал е на зле! а аз бях свидетел на магийстване,при  една позната, отивах да видя какво са решили за брака си и заварих леля  й ,с марокански корен, да прави едни писъмца и с едни треви и други джаджи, да ги гори! абе  хвана ме шубето, нещо ме наплашиха още като дойдох! най ме устраши като по4на да си мърмори баш като вещиците, аааааа, викам да се спасявам, 4е някоя буква я ми се е лепнала по погрешка!най ме обиди, 4е не позволиха да пипна корана, книгата, не можело от неверници! ами странно ми беше!  newsm78 Thinking

# 31
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://www.youtube.com/watch?v=B7cHE0fsWvc

поздрав от нас за вас Simple Smile
С една от любимите ми песни, на която винаги ревЪ.
това и фоерверките на плажа при Бурдж ал араб си заслужаваха пътя и тежкия трафик  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 914
Марси ,не бях чувала за такива силни истории ,може би защото нашето семейство сме далеч от такива истории Поне не се обсъждат  Laughing
И доколкото знам мароканските евреи те се вещи по тези дела ,това съм го чувала от съседите BlushА за тези дето не са те оставили да пипнеш Корана да им беше казала че това което правят е още по неверно и се заплашва с огън
Не се обиждай хора всякакви Да ,много снежна тази Варна  Laughing

Пренцеске благодаря ти за снимките Чудесни са Поздрави сестра ти от нас и  благодари
 

# 33
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте , другарчета !
Положението е оообсайт - демек сложно и неопределено !
Нощес валежа намаля , но от половин час пак засили .
Премина 60-70 см - това у дома в градината .
Нямаме сили вече да ринем ...
Кокошкити са блокирани в кокошарника ,
а котките и с шут не мога да изкарам ,
кучето се е свряло някъде , но
като ни види с греблото пощръклява ...
Заповядайте кафенце и една хубава новина за здрав. осигур.


http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2846&sectio … 16&id=0000101

# 34
  • Мнения: 1 725
Добро утро  Hug Да се разпиша сутрешно

Миме, мерси за поздравите   bouquet, това на второто клипче приличат на пеещите фонтани при Мол ъф Емирейтс, но е друго мястото като гледам  Wink Да оздравявате, дано да няма нищо сериозно с майка ти  Praynig

Вили, много сериозно било положението при вас с тези снеговалежи, ле ле мале голям фитнес сте си направили с това ринене на сняг  Peace При нас поне подлезите са проходими вече, но тротоарите и улиците са под всякаква критика  Naughty

Лек и спорен ден Ви желая!

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 09:55 от AniSim

# 35
  • Мнения: 927
Добро утро и от Ескимо Търново !!
Миме, как сте? Майка ти пооправи ли се? А за сърцето какво казаха? Честито зъбче!!
Вчера ця ден посрещахме и изпращахме гости  Laughing, даже и немец имахме  Laughing - малкия пощуря от кеф, всички номера си показа, че и с нови експериментира  Party Милото много обича хора около себе си. Никакъв срам няма  Laughing
Хариет, как е времето при вас?
Камелчо, добре завърнала се  Hug
Мислех ако спре да вали а изкарам Тарик с шейната, ама не мой го намери из снега ако падне  newsm62
Тарикмам дали са тръгнали към Мароко  newsm78
А Лили къде изчезна?

Кате, как си? Оправи ли се от настинката?
Софиянки не са се похвалили с чистите улици - кмета им ги изпревари  newsm47

# 36
  • Мнения: 800
добро утро и от мен!
Пооправих се малко вече, само лошо кашлям.
Веси,какво да се хвалим ние  с "4истите" улици! Даваха по бтв, че е Търново владеят положението, така 4е вие сте за похвала Simple Smile
Марси,,  ама как може такива хора! Аз се чудя как могат да правят магии с Коран, нали религията изключва вярата в магии?
Иначе и аз знам, че евреите били вещи в тоя занаят. Ахмед разправяше, че при тях имало много нашумял случай, двама много влюбени се оженили, обаче някакъв друг тайно обичал момичето и им направил магия да не могат "да си консумират брака" и след една година момичето се оплакало на майка си, че още е девствено и ги развели, оженили ги за други хора и вече всеки имал деца... Всякакви ненормалници има по света, ама гледам много да не се замислям за тези неща, за да не врътна и аз  Laughing

# 37
  • Мнения: 468
Добро утро и от мен момичета. Благодаря за сутрешното кафенце. Hug

Веси, то на кмета дай му да си умножава червените точки.  tooth Ама както каза Анисим, само по главните пътищата на колите е изринато, по тротоарите е ужас. За малките улици да не говорим.
Да, дечицата са си едни такива обчливи и общителни.

Марси
, Свеар, това за магиите и аз съм го чувала, не съм била свидетел обаче. Но преди повече от 10 години майка ми, дето е атеистка по принцип, беше се принудила по препоръки от съседка и поради тежки проблеми да иде с последна надежда при един ходжа, дето живееше в София и вика, настръхнаха ми тогава косите. Та оттогава, слава Богу, всичко се оправи. Незнам дали защото е истина или поради внушение, но все пак резултатът е положителен.

Мария, честито първо зъбче. Дано всички се излекувате скоро.

Тахмин, къде се затри и ти? Боледуваш явно. Ето ти един топъл чай за сила:



Harriet, какъв е ресторанта, марокански, ливански? Та ние като видни готвачки   food002 да занем какво точно са ви сервирали.



# 38
  • Мнения: 3 804
ВЕСИ 4естит имен ден  bouquetДАНИ 2-4естит годеж-4акаме снимки и от сватбата после Grinning
МАРИЯ-4естито зъб4еи дано с майка ти да не е сериозно Praynig
някой беше попитал за мен-тук съм,но съм зле.на 31.12 бяхме в мола след това се прибрахме към 23.00 и запо4нах баницата,понеже преди това бяхме канени и у свеки и там ве4еряхме и кам 00.30 ме втресе и до сегта с температура която не пада по 37.7 въпреки антибиотиците -днес ще съм на доктор
моя гост си тръгна в4ера сутринта и още не е пристигнал,добре поне 4е в турция нямат проблеми с по4истването на пътищата а тук още не е завалял сняг,така 4е най сложната 4аст от пътя го о4аква в бг-дано да пеистигне жив и здрав
АМАЛ потърпиме още малко само да се пооправя и ще пиша Peace

# 39
  • Мнения: 3 804
а забравих някой имали инфо за ДАНИ и НАФАСИМА?
видях 4е Дидона  се е разписала в друга тема,ще се връща ли при нас newsm78

# 40
  • Мнения: 1 725
Кате, Деси бързо оздравяване  Peace ....аман от вируси вече!

Весе много ви и е хубаво козлето  Heart Eyes

Лили ни размъти главите с тези шейхове  Twisted Evil и изчезна. 

Нещо интересно за живеещите в Гълфа:
http://insurance.bg/news/?cat=news&cat_id=9&sn_id=58242

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 11:41 от AniSim

# 41
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
здравейте и от нас, линда спи, ама с големите нямам нет връзка! заради бурята във варна нямат нет, 4е звънях по тел! пустинна или другите  варненки, как е сега положението!? не знам дали са отишли на у4илище? казват, 4е транспорт няма!още ли вали? каква зима, абе казаха си хората тука по4не студено от октомври, да 4акаме гадости и бахър!а и има още цели 3 месеца, 4е и отгоре! Whistling ина4е моите са иди -ела с хремата, таткото още кашля, аз в4ера се сдобих с отит , но капах отипакс и сега е ок! даже линда ми капа, 4е да се изживява като доки!  Crazy
миме, 4естит зъб на принцесата! бузанка! Laughing баткото как е? майка ти и тя като моята ,сърде4ни проблеми, да са ни живи и здрави още дълго!! Praynig
да оздравявате вси4ки!  Hug Praynig  bouquetдо после ,ако имам комп свободен, 4е линда откри о4и и сега се по4ват искам игрите, анимациите, а тука е цхудесно време да отиваме на разходка! Laughing

# 42
  • Мнения: 800
Нафасима, хванах те Simple Smile  bouquet как върви семейния живот, ще ходите ли скоро в Афганистан ? Simple Smile

Принцесо,  Веси, кога почват изпитите
Марси, нали си майка и само се грижиш за дечицата. Винаги лошото мислим...
Марси, сега ти видях подписа, 3ма не стигат за каре, ама за табланет са идеално:)

# 43
  • Мнения: 113
Ей, момичета, Честита Нова Година- да сте живи здрави, все така мили и сърдечни, да отгледате силни и здрави деца, които да ви носят много радост и гордост!   bouquet
Аз няколко дни не съм на себе си, защото леко прокървих на 19-тия ден, а ...очаквах друго. Из другите форуми на сайта прочетох, че това се случвало често при "имплантирането на оплодената яйцеклетка" или нещо подобно беше (не че разбирам за какво става дума де...  newsm78). Адски ми стана гадно, защото много искам да съм бременна и... И сега съм в очакване- или на едното, или на другото.   Confused
Ако се вярва на новините- ние сме най- затъналите в сняг. Вместо автомобили навън са "паркирани" огромни снежни могили. Придвижваме се в нещо като тунели, а очите ни заболяват от бяло, бяло, бяло...А миналата година не падна и една снежинка.
Ох, много ми е...смотано. Отивам да си взема един горещ душ и да се намажа от главата до петите с тоалетно мляко- дано се поосвежа малко...
Лек ден и целувки на всички!

# 44
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Нафасима, ако зацапването е еднократно- напълно възможно е да е имплантация. Така, че не губи надежда. Късмет ти желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт