Да се представя в този форум

  • 3 988
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 588
За много години!
Кофти тема за 1 Януари, ама..

Мхммм, да се представя,
приятно ми е Булка Минка, ще пиша тук много, защото иначе откачам, нали знаете как е.

Булка Минка съм, имам страхотно хлапе на 2 годинки и 2 месеца. Баща му ни заряза точно по празниците, от което страдаме и двамата, но пък не се предаваме.

При нас - доста тъпата история за нямаме никакви проблеми, само имаме любовница, в която сме влюбени...и сме различни вече и не можем да живеем заедно.
Дали все пак да взема да я оскубя тая?
Wink шегувам се

# 1
  • Мнения: 3 356
Защо ли ми е познато  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 463
Здравей,много позната история.Моята е почти същата,само дето моето мекотело не си призна,че има любовница.Прибра се с една история в която аз бях много виновна,а той недоразбран и недооценен,след една седмица когато го "помолих" да си тръгне стана ясно,че от 2год. и половина има любовница и вече живеят заедно.После един месец го кандардисвах за развод,накрая дипломатично му обяснихме че или се развеждаме по взимно съгласие(бързо и лесно),или го пускам по вина.Съжалявам,този филм е много гаден,но се случва...Аз не желая да имам нищо общо с този .... #2gunfireТи сама за себе си трябва да прецениш какво искаш,и какво можеш да приемеш и да простиш,и струва ли си...А колкото до скубането,аз бих оскубала единствено бившия си,а тази особа не заслужава никакво внимание.Така е,тя нищо не ни е обещавала,в нищо не се е клела,това че няма никакво достойнство си е лично неин проблем,аз нямам намерение да я превръщам в една оскубана мъченица.

# 3
  • Мнения: 588
izabela то поне в 95% от случите става така...тъпаци бих ги определила с една дума, не разбират кога имат нещо, за което много хора реват с години - любящо семейство, деца, кариера, коли и прочее.
onira ако не бях го гепсала по всички параграфи (много разбивам пароли) и до сега щеше да ме лъже "че излиза с колеги"
Какво искам ли? Малко спокойствие и много купони, май това е...за момента. Току що си уредих среща с нов мъж (за кино де) Simple Smile

Хич и не смятам да страдам и да се сдухвам, как пък не, само ми е много мъчно че детето все реве за него...

# 4
  • Мнения: 2 863
Като те чета - добре звучиш, което е чудесно...
Я да вземеш да кажеш това с паролките как става, току виж съм се изкушила да се сдобия с некое и друго доказтелство Embarassed
Може на лични да ми обЯсниш.. не се шегувам, ама хич.

# 5
  • Мнения: 463
Ей,аз пък не разбирам от пароли,и поради тази причина проспах повече от две години.Що не вземем да си спретнем една тема как да ги сгащваме.В нея ще признаците по които се познават изневеряващите говеда,и някакви практични насоки(как да разбиваме кодове).Като гледам си поела правилната посока,само така преди време бях казала че се страда за истинските хора които губим,за тези ... #2gunfireНо пък децата те какво са виновни,и моята дъщеря страда за това съвет немога да ти дам.

# 6
  • Мнения: 451
Радвам се,че звучиш добре за ситуацията ,в която си попаднала Peace
С кфлата,какво да се занимаваш,от предателството боли. Дали има намесена жена или не,щото при мен нямаше,пак боли еднакво.
А кой нормален човек страда за предател newsm78,за тях #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Страдаме по изгубените си мечти и надежди,че всичко започва отначало,тухла по тухла да изградим новия си живот Praynig
 Hug

# 7
  • Мнения: 408
Като те чета - добре звучиш, което е чудесно...
Я да вземеш да кажеш това с паролките как става, току виж съм се изкушила да се сдобия с некое и друго доказтелство Embarassed
Може на лични да ми обЯсниш.. не се шегувам, ама хич.
По добре, не се хващай с паролите, стигне ли се до там - връщане няма.
От опит го казвам, изгуби ли се доверието, паролите не помагат.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 683
Чета те и...все едно гледам филма с мен в главната роля,който играх точно на Коледа,но преди година.Сега ти го играеш,но сценарият си е същата помия.По Коледа стават чудеса...
Искам да звучиш така,както сега.Не се предавай на отчаянието.Не си хаби силите да се занимаваш с нея или него,но пък ако Господ ти ги поднесе на тепсия/той не забравя!/...виж им сметката!
 Hug

# 9
  • Мнения: 588
O няма няма, имам среща за кино в петък (с мистериозен пич от нета много интересно Simple Smile ), днес ще имам гости, а събота и неделя още не съм измислила.
Казвам ви - не смятам грам да се отплесвам - като почна да мисля по въпроса и изтрещявам.
Разревах се днеска веднъж - дваж, ама то няма начин май.
Единствено клетото лапе, по цял ден реве за него, но Господ ще го накаже тоя да не казвам кво, аз вярвам че всичко се връща.
Да го пращам утре детето на ясла да има с какво да се занимава, може би така ще се поразсее...

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 17:24 от булка минка

# 10
  • Мнения: 193
Ето една свежа марулка в сайта-добре дошла и ако обичаш, продължавай да ни зареждаш с оптимизъм Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 17 142
Ами, добре дошла, макар че то не е кой знае колко хубаво да си тук.
Понеже сравнително скоро минах и аз по пътеката и разпознавам в теб своите първоначални емоции, с риск да съм грозната черна станция, искам да те предупредя, че в момента си в първата фаза на отричането, аз бях така около месец-два – активна непукистка. Това си е съвсем нормално, само искам да ти кажа да си подготвена и да не се шашкаш много като дойде следващата – депресията. Аз знаех, че това ме чака и въпреки това ме свари неподготвена.
По-нататък както сме писали и по другите теми, има гняв, пазарене и накрая приемане.
Моля те, не приемай това за гаден опит да ти разваля настроението, просто се разпознавам в теб.  Hug

# 12
  • Мнения: 9 990
Бульо, не си добре дошла, ма кво да те праим..... HugАйде здраве и късмет навред викам и тук, па дано.

# 13
  • Мнения: X
Дали все пак да взема да я оскубя тая?
шегичка викаш

абе... аз нали гледам мечо пух та да си кажа. Та Мечо Пух в такива случаи обича да казва:  "Въпреки, че съм мече с много малко ум, не виждам причина да не го сторя."

Така че... слушай Мечо.  Joy Wink

# 14
  • Мнения: 588
Ясно ми е че няма да е готино...особено това малкото като го гледам, най - истинска му е реакцията.
Оня що вика само че "не бил го зарязал как" не мога да разбера.

Ами кво да ви кажа, отричане - може би, по - скоро спокойствие че няма да ми се налага да дебна и да следя, да ме лъжат и да чакам, и почвам да си мисля, той с тези си действия ни най - малко не ме накара да го обичам повече.

Може би и това е - просто съм изстинала ли де да знам.
Жалкото е единствено за детето. Ако го нямаше него  - другояче щях да действам и това с оксубването нямаше да е само мит.

А - и мантрата ми е - вторият път ще се омъжа с БЯЛА роклАААААААаа, първия бях с розова, така че Simple Smile супер, много ми помага.
Само рева като казвам на този и на онзи.

# 15
  • Мнения: 3 356
Дали все пак да взема да я оскубя тая?
шегичка викаш

абе... аз нали гледам мечо пух та да си кажа. Та Мечо Пух в такива случаи обича да казва:  "Въпреки, че съм мече с много малко ум, не виждам причина да не го сторя."

Така че... слушай Мечо.  Joy Wink

Аз това съм го обещала  Laughing

# 16
  • Мнения: 463
Ясно ми е че няма да е готино...особено това малкото като го гледам, най - истинска му е реакцията.
Оня що вика само че "не бил го зарязал как" не мога да разбера.
Те всичките една и съща песен пеят.Все едно го слушам мойто БНД,мисля че тайно от нас имат някакъв наръчник,за слузести създания.Вече 1 месец го гледам какъв е баща,всяка вечер се обажда за лека нощ на дъщеря ни,ще спечели приза "сънчо на годината",с това се изчерпват задълженията му.Детето болно,ами има си майка,а татко му си има задължения към онова издание дето неискам да го оскубя.Аман! #2gunfireКато ми мине малко ще ви разкажа какъв номер спретна на детето с коледния подарък,толкова ми стана гадно,че още не мога да го проумея,камо ли да го напиша.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 010
Дано сълзите ти са тези, с които поливаме нелепо счупената, скъпа... ваза. Само задето си свикнала да живееш с предателската гадина да са....
А по повод срещата с виртуалния пич: това е най, ама най, най, най-доброто възможно лечение. Ако с този не се появи искрица, пробвай още, продължавай, не се оставяй да те нападнат черни мисли!
Дадеш ли си "почивка" без истински да я желаеш - лошо. Мозъчето, оставено насаме, може да измисли толкова гадости, дето не си си и представяла!

# 18
  • Мнения: X
Ама все пак умната по сайтовете де.  Wink Нали знаеш.. да не се потретяме...  Laughing

# 19
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Булке,Минка все едно съм разказала моята история.Нащият баща и той ни заряза по празниците на 22.05.07. и пак заради любовница.РАЗБИРАМ ТЕ И ТО ПРЕКРАСНО.
Пращам ти една голяма прегръдка  Praynig Hug

# 20
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Все по празници им идват гениалните идеи, да се страхува човек празник да дойде smile3537 smile3537

# 21
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ели,ти пък на нашият боклучец не му идват никакви идеи,няма значение празник ли е или не Mr. Green

# 22
  • Мнения: 179
И моят ве4е бив6 мъж ни заряза с децата заради лубовница,ама то4но след развода и тя го заряза-бе6е ми много весело.Оттогава минаха 4 години и се 4увствам много добре като знам 4е е дале4,за децата си се се6та отвреме на време,а те си го тарсят-все пак им е ба6та.Сега живея с 4овек,които гледа децата ми като свои и даже си имаме о6те едно слън4ице Габи.

# 23
  • Мнения: 911
Ама все пак умната по сайтовете де.  Wink Нали знаеш.. да не се потретяме...  Laughing

Минкеей!  Flutter Мноу хубу звучиш, булка! Само така!  Party

Не ми се ще да помрачавам празничното настроение и веселата тръпка на очакваната среща с "мистериозния пич", дето ще ходите на кино с него...ама само да предупредя: аз като бях взела да се церя по сайтовете (когато ме смениха с една пикла, дето можеше да му е дъщеря на "любимия"  Sick) на такива...бедствия налитах! Просто си е за отделна тема - траджеди пълно!

та да не се пренавиеш и да се чувстваш гадно както аз се чувствах

 Rolling Eyes а! аз сега чак поглеждам датите на постингите - май съм закъсняла с предупрежденията  newsm78
Нищо не казваш = как беше киното?  Wink

# 24
  • Мнения: 588
Мани, пълна трагедия Simple Smile
Но - и не съм се пренавила де...
Отказах се за момента от излизания с който и да било от тези сайтове.

Излизам само с познати изпитани приятели.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 493


Излизам само с познати изпитани приятели.


това май е най-разумното което можеш сега да направиш  Peace
Остави да мине малко време и тогава се хвърляй в авантюри  Hug

# 26
  • Мнения: 6 315
Булке, на тебе никак не ми се иска да казвам "добре дошла", щото тук не сме от най-най-веселите. Ама... какво да се прави. Като ти гледам аватара си една от най-щурите ни Wink.   bouquet

# 27
  • Мнения: 588
Simple Smile Margarita   bouquet
Абе пия, пуша, сега вече и по мъже ходя...до къде ще я докарам Simple Smile не е ясно

Но - главното е че взех да се съвземам Simple Smile по мааааааааалко, по мааааалко.
Той губи, някой друг мъж ще спечели Simple Smile Simple Smile
Ей! Глей колко усмивки съм напущала по - горе!

# 28
  • Мнения: 48
Булкееее, квото ти е писано не можеш го избяга smile3512
Така, че ...за добро или лошо - дръж се мила. И знай, че не си единствена. Много сме. Времето лекува. Ти друг баща за детето си ще намериш, ама той не може да намери друго дете като вашето.
Смело напред.  newsm10

# 29
  • Мнения: 48
Самотна бременна съм, но оставих бебчето, въпреки да знаех от самото начало, че ще сме сами. И въпреки всичко не ме е страх. Чакам го с най-голямо нетърпение.  Heart Eyes
Пии си, пуши си, гледай да си емоционално стабилна за да можеш да зареждаш с положителна енергия всички около теб и най вече детето и ще видиш как ти ще излезеш победителка от тази война.
Той ще бъде този, който няма да спре да страда и да присъствате всяка нощ в  сънищата му, будейки го.

# 30
  • Мнения: 440
И аз да се представя.........Боже,боже /че напразно ти споменавам името/,къде сме гледали като сме се женили,какви говеда сме взели............Бясна съм,че реших  са вляза във форума.Да си кажа болката - детето завърши срока с 3 по английски и излязох аз виновна,не съм го гледала както трябва/ а по другите предмети е добре - петици,но това не се вижда/,че и неговите родители  ме подкараха,като че ли аз ходя на училище.А иначе сме много заинтересувани за детето - всяка вечер трябва малкия да му звънне за лека нощ - и всичко приключва дотук.Но аз съм си виновна,защото съм добра и не ми се кара с никого.
Че по този повод,пуши,пий,ходи по мъже и гледай да не ти пука,защото винаги ще си лошата.Имам чувството ,че  колкото сме по силни и издържливи,толкова повече се ядосват нашите бивши половинки.Събарят ни,но ние ставаме и пак ще ставаме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Е те това не могат да го преживеят.

# 31
  • Мнения: 588
Е, горното беше образно казано Mr. Green
Все пак не съм алкохоляга или комин Simple Smile

Исках да кажа че си карам окей и не се самосъжалявам, щот няма и за какво, всичко ми е наред, а за това че някой си е зарязал детето, какво за него ли да рева, как пък не.

# 32
  • Мнения: 440
Е,ти да не се обиди.Аз нищо лошо нямах впредвид Simple Smile

# 33
  • Мнения: 588
Споко, не се шашкай, нося мнооооооого на майтап.

о!х!о!х!о!х!о!х!о!х!о!х!
(о-тата били прегръдки, а х-тата - целувки по нов нет маниер)...

# 34
  • Мнения: 440
 Rolling Eyes OK!
Важното е ти да се чувстваш добре.

Общи условия

Активация на акаунт