Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

В годината на ПЛЪХА е добре на трапезата ни да има сирена и ядки\любими храни на мишоран\. В трапезарията ни да дрънкат камбанки за късмет, както и да имаме китайска жаба с монета в уста. Добре е да се снабдим и с планински кристали с обла форма. Дрехите ни да са сиви и черни и от естествени материи...

http://fengshui.bg/articles/rat-year-2008
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=410895
Цитирай

София

И в северозападния край на къщата да има 7 парички (китайски монети или 7 български левчета), за благополучие.
В кухнята да има пакет морска сол.
Цитирай

Мда, сега го гледах по новините. Добре е да се носят бижута с червени и жълти камъни. Годината е добра за сключване на брак и увеличаване броя на членовете на семейството.
Цитирай

Ха здрасти от един дървен плъх Mr. Green
Като гледам съветите, май ще се придържам към западната астрология. Обичам сирене и ядки, всъщност.

Очаква се да е успешна година. Бум в икономиката, начинанията ще са успешни - време е за инвестиции, казват китайците.
http://www.springsgreetingcards.com/product_images/catalog22647/ … t12magicalflu.jpg
Плъхчета Smile
Цитирай

Годината е добра за сключване на брак и увеличаване броя на членовете на семейството.
За първото съм навита. За второто - ай стига толкоз. Засега де... Laughing
Цитирай

Abu Dhabi

Мда, сега го гледах по новините. Добре е да се носят бижута с червени и жълти камъни. Годината е добра за сключване на брак и увеличаване броя на членовете на семейството.

ъх, затова ли от баницата ми се паднал годеж......

и аз съм Плъх, това ми е напълно достатъчно.
Цитирай

Тити, за това ще е явно. На мен на виртуалната баница ми се падна люлка, на Ицо на реалната му се падна бебе...
Ще ни върви на плъховете, ще се плодим като мишки 35
Цитирай

Sofia

35 35 35
Цитирай

Тити, за това ще е явно. На мен на виртуалната баница ми се падна люлка, на Ицо на реалната му се падна бебе...
Ще ни върви на плъховете, ще се плодим като мишки 35

hahaha
ще пристъпя и аз към сериозна контрацепция, че ...
Като Свиня, мога да очаквам романтика, което е добра прогноза като  начало на НОВАТА година.

Цитирай

Карил, щом си свиня, не си толкова застрашена от плъхоплодието. Най-много дълги оргазми да те сполетят. Относно контрацепцията, може да минеш и с Пай се Mr. Green
Цитирай

От седми февруари почва тази година.
Цитирай

искам на плажа

Родените през кои години са плъхчета?
Цитирай

София

Годината е добра за сключване на брак и увеличаване броя на членовете на семейството.

Аз съм Плъх също. На сина ми от баницата се падна братче или сестриче, та може да ме сполети нещо...  Whistling

Не вЕрвам на китайците аз.........  Mr. Green
Цитирай

Родените през кои години са плъхчета?

84. 12 назад и напред....72,60,48,36...96,08...
Но зависи, ако е през януари или февруари, може да е предната зодия. Мисля, че е вол, но не съм сигурна.
Цитирай

Абе  Shocked КЪВ РИТУАЛ ДА НАПРАиМ, та да запиша дребното в ясла... ShockedДатата на началото на годината почти съвпада с датата на записване в яслите и ДГ Sick даЛИ  да не подаря на директорката, вместо жаба с паричка в уста, зелени гущерчета ..Ще вляза в кабинета и ще ги сложа в южния ъгъл под дървен чан  Mr. Green
Еовин, опрасила съм ТРИ  Mr. Green Пай Се не помага, нито БЕгай, беГАййЙ!!!

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора