Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ян. 2008, 01:44 ч.

За таблетките ...

• 412
  • 2
  •   1
Отговори
  • Австрия
Здравейте !
Не зная дали пиша в правилния сектор, но не мога повече да го мисля и затова пиша тук. Ако съм сгрешила моля за извинение и преместване на темата където й е мястото.  ooooh!

Истината е, че имам въпрос, на който освен аптекарката ми се ще и някой от личен опит да ми отговори ... А зная, че тук има хора с опит.
Става въпрос за таблетки анти-бейби от вида на Постинор.
Да, зная, че форума е насочен към дами с точно обратната цел, но аз самата се чувствам все още дете, за да създавам свое детенце.

При разговор с генеголога си, ми бяха препоръчани Ясмин и Жанин. Но аз самата не желая да взимам регулярно анти-бейби таблети.
Имам моменти, в които се съмнявам в партньора си и презерватива, затова моят въпрос е ...

* Използвали ли се друг вид таблети, алтернативни, от вида на ПОСТИНОР, които са подходяши при моментно съмнение?
* Какво е мнението ви за самите таблети ПОСТИНОР?
* Какво бихте ме посъветвали, при такъв вид ситуация а съмнение ?

Чувала съм какви ли не мнения. Аз самата при неколкократно приемане на постинор таблети , не съм имала проблем ... или по-скоро късмета е бил на моя страна.

Благодаря ви предварително.

# 1
  • Sofia
Здравей!
Аз преди време 2 пъти съм вземала Постинор (говоря за преди 8-10 год). Цикълът се обърква съвсем, имах кървене извън цикъла. Абе общо взето - кофти работа. Това е моят опит. Нека се включат момичета с повече опит. А и мисля, че сега вече има и други посткоитални контрацептиви, но не съм в час  newsm78

# 2
  • София
Постинор няма. Не се произвежда (внася). Има Ескапеле за двайсе и кусур лева - справка форума.
Ще си прецакаш целия хормонален баланс с подобни препарати. Твоя воля.
Що просто не си отговорна и не правиш секс с презерватив? Ма всъщност ще дораснеш за презерватив след като минеш няклко курса лечение на гъбички, бели течения и пр.  Tired
Най-адекватно е да послушаш гинеколога си. Няма лекар, който да ти прпоръча употреба на препрати за "следварителна" контрацепция, освен при вече свършен факт ...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт