Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

густо майна Филибето

Бебчо е на две седмици и ми се струва,че пие много вода.Между всеки две хранения пие между 40 и 60мл.През бремеността ми се беше покачила захарта и може за това да ме гони параноята,но ви моля да споделите опита си.
Цитирай

starazagora

Цитат на: ljuboznatelna
Бебчо е на две седмици и ми се струва,че пие много вода.Между всеки две хранения пие между 40 и 60мл.През бремеността ми се беше покачила захарта и може за това да ме гони параноята,но ви моля да споделите опита си.
здр не се притесняваи моято дете сашто не иска да пие вода макар 4е ве4е е на 9 месеца а и на последак нештем да ядем за6то ли да не би да е кашите
Цитирай

Варна

Защо въобще даваш вода?Ако се кърмите- кърмата е около 90% вода,така че няма нужда да даваш допълнително.Аз давах на Алекс първите 20 дни и наддаде много малко,като спрях водата и менахме само на кърма вторият месец наддаде 700гр.(а 1-вия само 200)
Цитирай

густо майна Филибето

Притеснява ме ,че много вода пие,ане че не пие.
Цитирай

густо майна Филибето

Цитат на: juji_77
Защо въобще даваш вода?Ако се кърмите- кърмата е около 90% вода,така че няма нужда да даваш допълнително.Аз давах на Алекс първите 20 дни и наддаде много малко,като спрях водата и менахме само на кърма вторият месец наддаде 700гр.(а 1-вия само 200)

Иска си детето.Храним се изкуствено и се храни добре.
Цитирай

Варна

Ми тогава защо не пуснеш темата в "Хранене с адаптирано маляко и захранване на бебета".Може би там ще ти отговорят най-точно. Ние сме само на кърма,така че не мога да ти отговоря.
Цитирай

starazagora

Цитат на: juji_77
 здр ние не се кармин аз никога не сам я кармила
Цитирай

Варна

Храним се изкуствено и се храни добре.

Сега се сещам,че единият ми педиатър каза,че дори и да е само на адаптирано мляко детето не трябва да пие вода,защото то също е на водна основа и също е около 80-90% вода.Та нали го правят така,че да се доближава макс. до майчината кърма.Не се притеснявай.Според мен да не му даваш въобще вода.
Цитирай

Да не му е топло на детето ?
Щом е на адаптирано мляко и знаеш колко изяжда отпада варианта да пие от глад.
Мисля, че може да е от жега...
Ако не е и от това, не знам, но нека си пие
нищо няма  да му стане
Цитирай

густо майна Филибето

Цитат на: T o n i
Да не му е топло на детето ?
Щом е на адаптирано мляко и знаеш колко изяжда отпада варианта да пие от глад.
Мисля, че може да е от жега...
Ако не е и от това, не знам, но нека си пие
нищо няма  да му стане

То е ясно,че няма да му станенищо,но не зная дали не е признак на някакво заболяване,например диабет.Затова питам,колко пият вашите деца,дали трябва да търся лекарска помощ?
Цитирай

Не се плаши за диабет. Нормално е бебетата да пият вода само, ако са гладни. Колко изяжда бебето ти, колко хранения има и наддава ли?
Цитирай

густо майна Филибето

Храним се 7-8 пъти изкуствено по 80г средно на 3 часа,че и на 2.Пие между всеки 2 хранения по 40-60г.Много се надявам да е от жега.Не знам как наддава,защото е на 2 седмици и не съм го теглила,но видимо се позаглажда.
Цитирай

София

На мен в родилния дом акушерките ми казаха, че трябва да пие по 20мл вода между две хранения.
Цитирай

Храним се 7-8 пъти изкуствено по 80г средно на 3 часа,че и на 2.Пие между всеки 2 хранения по 40-60г.Много се надявам да е от жега.Не знам как наддава,защото е на 2 седмици и не съм го теглила,но видимо се позаглажда.

Аз бих давала мляко вместо вода  Thinking
Цитирай
нека си пие вода детето, колкото му се пие, нищо няма да му стане Very Happy вие като сте жадни какво пиете?едно е да ядеш, а съвсем друго - да пиеш. да са живи и здрави всички бебенца!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора