Желаещи да влязат в Зоната?

  • 38 281
  • 584
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
И аз попрекалих с храната покрай празниците. Тази сутрин кантара си каза тежката дума и реших отново да диетувам Simple Smile

Миналото лято свалих 30 кг благодарение на тази диета и пак съм се ориентирала към нея.

Ще се радвам, ако има желаещи да се присъединят към мен.

# 1
  • Мнения: 40
здравей,аз искам да сваля точно 30кг ,но само си чета из форума и нищо не правя.моля те ако може да споделиш по-подробно за самата диета и да реша най-накрая и аз да започна борбата с килограмите.благодаря ти предварително! smile3525

# 2
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Ето ги желаещите!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249692.0

# 3
  • Мнения: 341
Аз имам изготвена програма по зоната от диетолог,и още не съм я почнала моя позната свали с нея 20 кг за 4 месеца.Аз съм навита да почна с вас.

# 4
  • Мнения: 40
тиси,благодаря ти.ще изчета подробно темата и се надявам да се подредя и аз в редиците на отслабващите.

# 5
  • Мнения: 4 435
И аз искам,ама не мога да си изготвя самата диета. Rolling Eyes Искам 5-6кг да сваля.

# 6
  • Мнения: 888
Офф,вече и аз не знам къде искам да вляза...чета за разните видове диети,хапчета и се чудя вече 1 месец сигурно каква да я подхващам.Горе-долу съм решила да не се занимвам с диети забраняващи това,или онова.Решила съм повече спорт и по-малко,дори въобще хляб,сладко и пържено.
ПП:Имам 15 кг. за сваляне  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 276
Здравейте момичета,

и аз така се чудя вече от 2 месеца коя диета да подхващам.

Благодаря ти Тиси за отговора, до сега не я бях чела тази "Сиемоновската" и идея си нямах че става въпрос за Зоната Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 435
Здравейте момичета,

и аз така се чудя вече от 2 месеца коя диета да подхващам.

Благодаря ти Тиси за отговора, до сега не я бях чела тази "Сиемоновската" и идея си нямах че става въпрос за Зоната Simple Smile

Ти като искаш да я започваш как точно ще си я изготвиш?

# 9
  • Мнения: 276
В книгата си има описание как точно трябва да си вземеш мерките и как да си изчислиш блоковете на ден. Не трудно, трябва само кантар, сантиметър, молив и лист хатия.

Аз съм на 11 блока на ден.

Ако нямаш книгата можеш да използваш и калкулатора, който е на този сайт:
http://www.drsears.com/ZoneResources/BodyFatCalculator/tabid/414/Default.aspx

# 10
  • Мнения: 4 435
Искам и аз тая книга.Има ли я в нета да си я поръчам?

# 11
  • Мнения: 276
Кигата я има и в интернет, има я и по книжарниците.

Можеш да си я свалиш и от www.izvorite.com.

# 12
  • Мнения: 1 111
записвам се и аз...моя кантар е горе долу като при теб ,blueberrygirl...с няколко кг надолу...но все тая - пак не ме устройва Embarassed

а за коя книга става въпрос за Зоната ли...неразбрах

аз преди година си взех книга за високото кръвно налягане ,в която има  и приложени рецепти и която се базира на Зоната...но за съжаление нещо не мога да схвана някои неща от нея.Не ги разбирам тия блокове,що за чудо е това...

blueberrygirl, сподели с каква диета си свалила 30-те кг... baby_neutral

# 13
  • Мнения: 276
Здравей tuly,

Да, диетата е Зоната. Аз първо прочетох книгата на Бари Сиърс - Зоната, всичко си е обеснено много подробно. После си взех "Ние и Зоната" на някакъв български колектив беше, но си дадох сметка, че ако не бях чела Зоната преди това нищо нямаше да ми стане ясно.

Моят съвет е да отделиш малко време и да прочетеш тази първата книжка - "Зоната". Не казвам, че е лесно и че няма сметки, но поне е обеснено достатъчно подробно.

# 14
  • Мнения: 1 111
ясно....ще пробвам

Общи условия

Активация на акаунт