От днес на кухня...кое кога да давам?

  • 523
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 155
Здравейте мами, днес започваме кухня, казаха ми да давам, второто на обяд с едно сухарче, десерта след обяд, а вечерта супата пак с едно сухарче. Вие така ли я давате?

# 1
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз супа не взимам, защото не ги харесва. Взимам от второто, но двойно-едното за обед , едното за вечеря. Десерта давам следобед. Peace

# 2
  • Мнения: 46 508
Ти си решаваш  Laughing
Никога не съм записвала на кухня, но това, което дават е предвидено само за обяд.

Аз лично съм против подобно разнообразие от 3 вида храни на едно хранене и давам еднообразно, примерно само супа или само манджа. Но супата я правех гъста, не като тази от кухнята и беше достатъчно засищаща, освен това давах, колкото иска, предполагам грамажа е 180-200 мл., не знам дали ще стигне на детето, моето изяждаше около 250 мл. Сухари не съм слагала.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Да,така я давах.

# 4
  • Мнения: 814
Здравейте мами, днес започваме кухня, казаха ми да давам, второто на обяд с едно сухарче, десерта след обяд, а вечерта супата пак с едно сухарче. Вие така ли я давате?
Не знам точно колко сте големи, но като за начало (т.е. ако му стига толкова ядене на детето засега) разпределението ти е добро  Peace. Ние сме на 1 г. и 10 м и от 2-3 месеца вече храната от кухнята ни стига за 1,5 - максимум 2 хранения  Laughing, но в началото и ние ги деляхме на 3 в подобна схема...

# 5
  • Мнения: 135
Ние доста време така ги ядяхме, само дето без сухарче беше второто...но всяко дете си е различно
Пробвай и ако остава гладно, промени схемата Peace

# 6
  • Мнения: 338
Аз я давах по начина, по който са ти обяснили Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз давах по начина, по който са ти казали, но не слагах сухар на обяд, само на вечеря в супата.

# 8
Ние ядяхме супата и второто на обяд, а десерта евентуално - след обед

# 9
  • Мнения: 1 155
Мерси мамчета!!! Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Е що пък точно с едно сухарче...не може ли с две Laughing
Аз готвя на синковеца...на обед му давам ядене или супа / с два сухара/ а вечер все още сме на АМ...след обед някаква закуска /кремче, мляко с овесени ядки, мляко с бисквити, и плод/

Общи условия

Активация на акаунт