Орифлейм - тема за консултанти 5

  • 15 678
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 782
Поли, благодарим за инфото за новия каталог. Явно отново има доста намалени неща.
Това за поръчките е много неприятно, в какъв свят живеем, да падне малко сняг и хайде, бедствие. Ще си чакат клиентките, какво да се прави. Wink

# 31
  • в реалността
  • Мнения: 191
poli 5 идвали ли са поръчки до Русе,днес работи ли офиса и още на старото си място ли е.Благодаря предварително за инфото

# 32
  • Мнения: 2 726
Офиса вече е на новото място,а по принцип няма причина да работи днес,до колкото знам не са идвали никакви поръчки,даже още тези от края на декември не са дошли,то с тая гадна зима,аз пуснах по интернет в четвъртък привечер и първо си мислех,че в понеделник сигурно ще дойде,но сега малко ме съмнява Thinking

# 33
  • Мнения: 420
да попитам сега ако искам да регистрирам някой има ли такса пак 15лв или е безплатно.. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 035
да попитам сега ако искам да регистрирам някой има ли такса пак 15лв или е безплатно.. Rolling Eyes

ако нямаш талон за безпл. регистрация-мисля,че 15лв е таксата Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 414
Аааа аз съм от Русе и чакам още поръчка от 29.12.... Много кофти с тея пътища. Мислех вчера да дам пак поръчка, но ще изчакам 1-2 дена.. То няма смисъл да я пускам и без това ще дойде чак като се пооправят пътищата  #Cussing out

# 36
Здравейте!Някой знае ли дали са дошли поръчките за Велико Търново?

# 37
  • Мнения: 420
искам да попитам в каталог 2 който го има има ли серията алое намалена и по точно почистващия тоник,за да знам да го чакам ли,или да си купя някой друг? newsm78

# 38
  • Мнения: 2 726
искам да попитам в каталог 2 който го има има ли серията алое намалена и по точно почистващия тоник,за да знам да го чакам ли,или да си купя някой друг? newsm78

Тоника "Алое" се предлага само в комплект с почистващия гел за лице"Алое" на клиентска цена 8,90 лв.Отделно не се продава. Peace

# 39
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз си получих подаръчето  - спрей Екла за нея  Laughing, но го получавам за втори път и се чудя какво да го правя Thinking.Не стига че е с талк , ами и два имам  newsm78.

# 40
  • Мнения: 2 323
Аз много харесвам Екла, честит подарък! Пази си го като свърши другия, или за подарък Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 726
Аз си получих подаръчето  - спрей Екла за нея  Laughing, но го получавам за втори път и се чудя какво да го правя Thinking.Не стига че е с талк , ами и два имам  newsm78.

Браво на теб,дано и аз  да имам това спрейче,той ми е един от любимите,и ще ми дойде много добре,че стария ми е на свършване Whistling

# 42
  • Мнения: 221
Моля,ако някой има к2 да го качи в нета Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 2 323
 
 
Уважаеми консултанти,

 
Поради влошените метеорологични условия и последвалите затруднения с доставката на поръчки от Централния офис в София до СЦ и ЦПП има следната ЕДНОКРАТНА промяна в срока на кредита:


За всички поръчки с дати от 29 декември 2007г до 03 януари 2008г. включително срока на кредита се УДЪЛЖАВА с 4 (четири) КАЛЕНДАРНИ дни.

 
 
 Hug Бъдете спокойни с кредитите Simple Smile

# 44
  • Мнения: 420
мами ще питам но неискам да ми се смеете,предстои ми да регистрирам един човек под мен,само знам че така ще печеля някви пари,как ще ги печеля,това искам да ми обясните,по малко ще плащам за продуктите ли,а също така искам да питам кога мога да регистрирам безплатно,без такса,миналата година по коледа беше безплатно,знаете ли кога пак ще е... newsm78благодаря предварително за вниманието..

Общи условия

Активация на акаунт