Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Сдружение "Настоящи и бъдещи майки"
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Детето ми става на 2 години на 08.01. Кога ми изтича майчинството  и кога трябва да съм на работа? Фирмата, в която работя е в дълга зимна ваканция и не мога да се свържа да попитам?
Цитирай

София

Или на 08.01. или на 09.01. трябва да си на работа, не съм убедена на кой от двата дни.
Цитирай

София

Аз написах молба до директора ми, от 30.01.2008г. до 5.03.2009г.включително  /защото тогава е рождения на дъщеря ми/ и трябва да съм на работа на 6.03.2009г.
Значи ти трябва да си на работа на 09.01.
Цитирай

Portsmouth

на 09.01 като изпртеш молба препоръчана с обратен некст
Цитирай

Пловдив

На следващия ден,след деня в който детето навършва две години...и нали знаеш,че имаш право на отпуск/платен/ за двете години-ако не го използваш-трябва да ти го платят.
Цитирай

Благодаря на всички за отговорите!   bouquet
Все си мисля, че няма да ми разрешат да си ползвам натрупалата ми се платена отпуска, ама дано да греша!
Цитирай

пяната на дните

на 09.01 като изпртеш молба препоръчана с обратен некст
И мен ме вълнува въпросът. А колко време предварително трябва да се пусне тази молба?
Цитирай

Варна

Имаш право на трета-неплатена година, мисля, че ти плащат осигоровките (но не съм напълно сигурна) без да получаваш майчински,  на мен майчинството ми свърши на 19.11-и действах веднага! Peace Hug
Успех ти пожелавам, дано се справиш бързо, че мен самата мисъл за ходене по институции ме побърква!! Sick #Cussing out #2gunfire
Редактирах, че бях се объркала!! Embarassed Embarassed Embarassed
« Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 15:16 от nikiki »
Цитирай

София

Майчинството ти изтича в деня на раждане на детето, т.е. на рождения ден трябва да си на работа. Неплатеният отпуск е в размер на 6 месеца вече  Peace
Цитирай

софия

на 9.1. си на работа. Имаш право на 1г. неплатен отпуск - работодателя плаща осигуровки. 6 месеца неплатен отпуск са отделна работа - те се полагат на всеки родител, вкл. и на бащата докато детето навърши 7г. Т.е вашето семейство има общо 1 г. неплатен отпуск докато бебо стане на 7.
Цитирай

Варна

Майчинството ти изтича в деня на раждане на детето, т.е. на рождения ден трябва да си на работа. Неплатеният отпуск е в размер на 6 месеца вече  Peace
Може и за година, но ти искат нещо и от  бащата на детето, не знам точно какво, само като чух как сложно става това и се отказах, то трябва да си "Железният човек", че да издържиш!! Sick
Цитирай

Майката трябва да започне работа в деня на навършване на 2 години на детето!
« Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 20:09 от bay-bay »
Цитирай

София

Все пак платеният отпуск за двете години майчинство си остават. Можеш да си подадеш молбата за ползването на тези отпуски на рождения ден на детето ти.
Между другото, виждам, че вече е минал, да ти е живо и здраво!
Цитирай

София

И аз да питам за моето майчинство. Документът, който получих от личния лекар на детето след изписването болничен ли е или майчинство. И той е за 48дена. От къде да взема документ за майчинство за до 2 години?  Embarassed Никога не съм била наясно с бюрокрацията и ми е трудно да се оправям с тия листя, дето трябва да ги търся оттук-оттам Blush
Цитирай

София

И аз да питам за моето майчинство. Документът, който получих от личния лекар на детето след изписването болничен ли е или майчинство. И той е за 48дена. От къде да взема документ за майчинство за до 2 години?  Embarassed Никога не съм била наясно с бюрокрацията и ми е трудно да се оправям с тия листя, дето трябва да ги търся оттук-оттам Blush
Попитай тук най - добре:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=251746.0
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора