За часа на раждане

  • 4 114
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 695
В епикризата на детето ми пише часа, в акта за раждане - не. Аз си знаех, че е важен за асцедента и го запомних.
Обаче аз в колко часа съм се родила не ми е известно.  Confused

# 61
  • Мнения: 812
Казаха ми часа в момента в който я извадиха, раждах секцио, но незнам дали някъде ги записват. Според мен е редно.
на мен ми го пише на акта на раждане,роден е 2005 г

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 891
пише го в епикризата и на лентичката която слагат на ръката,и на мойта и на бебето.

# 63
  • Мнения: 274
Моето дете се роди в 13 4asa rosi se sas sekcio no vidiah v epikrizata 4e e zapisana na tozi 4as vliazohme v rodilna zala kam 12 i 30 dokato me podgotviat sigurno e minalo tolkova vreme

# 64
  • Мнения: 5 362
Когато извадят бебето веднага се съобщава и се записва в картона на майката.В акта за раждане не се пише часът.

# 65
  • Мнения: 67
Родих в 13,35ч. Пред мен на стената имаше огромен часовник и аз го следях през цялото време, защото мислех, че времето е спряло.... #Crazy #Crazy

# 66
  • Мнения: 7 418
Когато извадят бебето веднага се съобщава и се записва в картона на майката.В акта за раждане не се пише часът.
  Къде се записва,къде -не! Confused

# 67
  • Мнения: 66
Никой не ми съобщи, нито пук ми записа в картона, те болничния не ми нанесоха в картона #2gunfire
Но точно срещу мен имаше огромен часовник и аз си бях адекватна и запомних. после видях че го пише и в епикризата

# 68
  • Мнения: 24 467
В акта за раждане вече се записва и часът. Преди осем години това не беше така, но през 2006 г. този реквизит вече следва да присъства. Ако детето е родено преди АР да е следвало да съдържат данни за часа и искаш да го узнаеш можеш да отидеш в родилното и просто да попиташ дали се пази такава информация, както и да погледнеш епикризата /в моите не пише нищо по въпроса, но това си е до болнично заведение/. Ако има такива данни не виждам защо да не ти ги предоставят.

# 69
  • Мнения: 207
В акта за раждане пише,поне при нас е така! Провери там и в епикризата

# 70
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз попитах анестезиоложката за часа малко след като го извадиха и тя ми каза. В епикризата  не помня дали го пишеше, защото я дадпх на педиатърката, но доколкото си спомням, нямаше час. Thinking В акта за раждане също няма. Единствено на табелаката на количката му я пишеше и дори я имам снимана за спомен. Grinning

# 71
  • Мнения: 645
В акта за раждане е записан. Родих 2005 година, секцио. В момента, в който извадиха бебо, анестезиоложката каза - 8.00 и го записаха.

# 72
  • Мнения: 9 973
нормално родих,казаха ми,а и часовника беше срещу мен и погледнах Peace

# 73
  • Мнения: 2 631
В епикризата го пише  Peace

# 74
  • Мнения: 134
странна работа  newsm78
все едно сме на различни светове , не е нормално да има разлика в практиката на лекарите не мислите ли .......
Аз знам че съм родена в 13:50ч.
през цялото време гледах часовника в пред родилна. родих нормално и това беше първото нещо което казаха 14:50ч. те дори не го съобщаваха на мен ами за епикризата.и в епикризата го пише на 3 места.В акта за раждане не.

Общи условия

Активация на акаунт