Открити зимни пързалки

  • 5 869
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 113
Какви са таксите за тези пързалки за деца и за възрастни?

За откритите не знам. В Зимния входът е 5 лв., а наемът за кънките- 3 лв. Ако искаш да ползваш гардероб, още 0.50 ст. В цената на билета влиза ДДС и застраховка в случай на инцидент по време на ползването. Цените са едни и същи за възрастни и деца.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Ако ще се учи, ще я уча аз. Стига мъж ми да ми даде да се кача на кънки Simple Smile

Сега ще ме изненадаш, ако се окажеш някой шампион под прикритие Rolling Eyes

Малката пързалка на Зимния е тренировъчна, дори Федерацията си прави там тренировките, защото ледът може да бъде хубав. Друг е въпросът, че за да пестят пари, не отопляват залите. По света има закрити пързалки с хубав лед и температура на залата над 10-15 градуса. Свободните пързалки се провеждат в голямата зала, освен в случай на концерт или състезание.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз да споделя впечатлиния.
Вчера ходихме на Ариана,може на всички открити пързалки да е гаден леда,не знам,но е един грапав,много странно,аз до сега съм ходила на Зимния и на Славия,още от дете карам и за първи път виждам такъв лед.Входа е 4лв,има от 14ч,16ч пързалки.
Умряхме от студ,въпреки всичко в закритите поне няма вятър.
Снощи минавах с колата към 12ч и видях,че имаше деца,които карат,значи е денонощтна.

# 18
  • Мнения: 2 241
Ние водихме Ники на пързалката в Градската градина, не е както миналата година пред Народния театър, а в пространството при липсващия Мавзолей.  Simple Smile

Беше спокойно сравнително, повечето пързалящи се бяха деца, 4 лв. е за час и половина, но това е твърде много време на този студ, а и от нашето детенце кънкьор няма да стане, то е ясно, по-голямата част от времето изкара по дупе.  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Подразних се, че тези от пързалката на Ариана вдигнаха цените в началото на ваканцията. Виктория ходи в два поредни дни и единия път са платили по 3 лв за вход, а на следващия ден са им казали, че билетът вече струва 4 лв. По-склонна съм да й плащам по-скъп вход на истински хубава пързалка, но въпреки това смятам, че е нечестно спрямо децата.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 758
Янита не съм ве Simple Smile Но като малка потренирах малко в Зимния. Мога да науча Дияна да "започне", после сама ще се оправя Simple Smile

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Янита не съм ве Simple Smile Но като малка потренирах малко в Зимния. Мога да науча Дияна да "започне", после сама ще се оправя Simple Smile

можеш, но ще го отложи за другия сезон. Тоз ще си седиш кротко и спокойно, че ....  Flutter

 Hug  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Някой, който не трябва да отлага пързалянето до следващия сезон?
Отиваме в Зимния днес в 11:30.

# 23
  • Мнения: 120
Т. нар. пързалка Ариана не я препоръчвам на никого. Това само се води пързалка - на леда има кратери-дупки, сякаш е минно поле, неравности, каквито и на естествено замръзнали езера не се образуват. Вместо машина имат четирима циганина, които с лoпати слагат малко снежец върху дупките и затъпкват. Пързалката наистина не става за нищо! И за това се плащат 4 лева вход, ега ти наглостта! А кънките, които се дават под наем, са толкова счупени и разкривени, че са направо за бракуване. Първо ни дадоха едни детски хокейни, на които ножовете бяха завинтени накриво за ообувката и няма как да не стъпва детето на криво. Изкълчването на глезен е гарантирано. Моите пък бяха някакви пластмасови боклуци с толкова счупени закопчалки и скъсан език, че не трябваше изобщо да си вдигам краката от леда, за да не ги загyбя. Абсолютни мизерници! И това удоволствие струва 14 лева!
В никакъв случай не си давайте парите на тези мошеници. По-добре наистина или Зимния дворец, или Славия, макар че са по-далече, а пък и ако детенцето е начинаещо, то Ариана ще му отнеме радостта от кънките завинаги.

# 24
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Izvinete za latinicata. Kankite na Ariana sa ujasni,no ma6ina minava predi vsiaka parzalka. Za sebe si sam re6ila ve4e samo na Zimnia ili na Slavia da hodia

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
След толкоз лоши отзиви от Ариана, чакаме Янита да сподели инфо за Зимния дворец.
Пак да си попитам - горе, в основната зала ли е и колко градуса е Т на въздуха там?

Общи условия

Активация на акаунт