За веждите

  • 19 349
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Знаете ли какви вежди ще се носят тази пролет?Остават ли тия чупки че нещо май станаха банални?

# 1
  • Мнения: 779
 в момента съм на тая вълна! Simple Smile
 ще следя с интерес smile3503,...не 4е ще си правя форма,която не ми отива,а е актуална

# 2
  • Мнения: 779
 банални,но ме кефят пове4е,....правят лицето по-изразително newsm03

# 3
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Може и да има мода във веждите не съм чувала  newsm78 Аз от край време си поддържам тънки вежди не заради мода или друго нещо, ами защото така се харесвам  newsm03

# 4
  • Мнения: 1 354
Аз от много време ходя при какви ли не козметички да ми направят тази форма с голямата чупка,но уви,все не се получава.Нямам достатъчно материял,ми казват всеки пък,надявам се да сменят тази мода и да излезе нещо друго,за което да имам материял Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И при мен чупки няма  Sad
За съжаление моите вежди са си прави и такива ще си останат  Sad
Решила съм обаче да ги попълня малко с перманентен грим,някой знае ли в Бургас къде го правят качествено?  newsm78

# 6
  • Мнения: 5 622
Моите вежди са естествено тънки. Само отдолу леко ги почиствам (разбирайте по 4 косъма на вежда  Joy), така че и да искам нямам много магдан да правя кой знае какви форми и чупки  Wink

# 7
  • Мнения: 7 414
Моите вежди са естествено тънки. Само отдолу леко ги почиствам (разбирайте по 4 косъма на вежда  Joy), така че и да искам нямам много магдан да правя кой знае какви форми и чупки  Wink
   Определено нямаш нужда да си правиш кой знае какво!(ако на аватара си ти,разбира се! Wink)

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Наскоро четох, или чух някъде (не помня), че вече идват на мода дебелите вежди, тоест по-естествен вид. Обаче аз не мога да се съглася с тези моди - на никой не му отиват и дебели и тънки, и прави и с чупки, така че да е винаги в крак с тенденциите.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Трудно е да следвате мода при веждите, просто изберете подходящата за вас форма. Веждите определят израза на лицето, а всяко лице има своите особености.

http://yourcosmeticbag.com/2007/12/23/%D0%9D%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D … %B8-%D0%B2%D0%B5/

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
Не мисля ,че може да се говори за мода при веждите.
Важно е дали ти отиват тънки или дебели вежди , с чупка или без  Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 5 622
Моите вежди са естествено тънки. Само отдолу леко ги почиствам (разбирайте по 4 косъма на вежда  Joy), така че и да искам нямам много магдан да правя кой знае какви форми и чупки  Wink
   Определено нямаш нужда да си правиш кой знае какво!(ако на аватара си ти,разбира се! Wink)

Аз   bouquet


Ако и да излезе мода на дебелите вежди, аз и да искам няма как да бъда в крак с модата. И наистина не на всеки му отиват определен тип, ако има някаква мода в това, изобщо, вежди. Същото е и с устните, носовете и всичко останало... Мода в човешкото лице не може да има.   Grinning

# 13
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Убийте ме, ама нямах идея, че и при веждите има мода Crazy.

# 14
  • Мнения: 782
И аз четох някъде, че а мода ще са гъстите и дебели вежди Simple Smile
Но и аз като повечето тук мисля, че трябва да се съобразяваме със себе си, а не с модните тенденции ...

# 15
  • Мнения: 7 414
Убийте ме, ама нямах идея, че и при веждите има мода Crazy.
  Има,има!
  Виж,например, във филма "Първичен инстинкт" колко са дебели веждите на Шарън Стоун.Сега определено са й различни(не  само заради възрастта  й Rolling Eyes ).Тогава модата е била друга. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 765
 Рунтави и сключени.

# 17
  • София
  • Мнения: 122
-с такива вежди се сещам, че беше в "Да изчезнеш за 60 секунди"
според мен тази е по-скорошна
Има я тенденцията за по-плътните и естествени вежди, но в крайна сметка никой никого не задължава Wink. Аз лично не харесвам крайноститеи в двете посоки.

# 18
  • Мнения: 516
Барабалекс ме изпревари. На мода се връщат плътните вежди като на Салма Хайек във "Фрида".

# 19
  • Мнения: 677
А след рунтавите вежди ще се върнат и мустаците. Много козметички ще се преквалифицират. Фрида ще е най-използваното име за новородени момиченца.

# 20
  • Мнения: 3 447
Ако трябва да сме точни, една вежда, вместо две.
Лиам знае.

# 21
# 22
  • Мнения: 3 423
Знаете ли какви вежди ще се носят тази пролет?Остават ли тия чупки че нещо май станаха банални?

Знам, разбира се. Живея в Западна Европа,
а всички знаем, че оттам се диктува модата.
Лично познавам Вивиан Уестууд и смея да ви
снеса инфо от кухнята. Рунтавите сключени
вежди ще са ин този сезон. За съжаление не
всички от нас притежават вродена рунтавина,
затова модните асове препоръчват тупиране,
но и евентуално имплантиране на растителност.
Всички манекени на последното ревю на Вив бяха
доказателство за задаващата се модна вълна. А и
Аликзандър Маккуин клони натам. Наблюдавам и
раждането на специални салони за веждоимплантиране,
ще погледна за цени и ще ви кажа. Хубаво е, че у нас
не изоставаме с информацията. Барабалекс има право.


Наистина

# 23
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
мдам, според мен пък веждите трябва да подчертават очите и нищо повече....мода, да им имам модата  Crossing Arms

P.S. kloie винаги като ти видя аватара и ми се оправя настроението   bouquet

# 24
А след рунтавите вежди ще се върнат и мустаците. Много козметички ще се преквалифицират. Фрида ще е най-използваното име за новородени момиченца.
Абсолютно  Twisted Evil Laughing

# 25
  • Мнения: 757
не харесвам дебели вежди,много косми много нещо,харесват ми по тънките и с чупка,едно време в агенциите за модели и сега също им бръснат веждите до половината и от там оформят чупката с молив,повечето модели са така.

# 26
на мода ще са по-плътните вежди  с леки плавни чупки.......
не правете острите ъгли..никога не са ми харесвали  предават някъкво такова злобно излъчване особенно ако веждите са тънки

но пък всичко е индивидуално...зависи от формата на лицето ви

# 27
Благодаря за мненията!И аз подочух нещо за по-рошави веждички,но май наистина е по-важно да са съобразени с индивидуалните черти на лицето.....или пък със собствения вкус?!

# 28
  • Мнения: 372
То вежди лесно могат да се имплантират сигурно, но ако се върне модата и на по-гъстото окосмяване и по другите части на тялото, някои жени ще трябва доста средства да заделят Grinning
Така че да не бързаме с фото и лазерната епилация за всеки случай... Whistling

Въпреки Вивиан, аз се харесвам с по-тънки вежди и така ще си ходя засега Crossing Arms 

# 29
  • Мнения: 26
Според мен-формата  на веждите трябва да отговаря на формата на очите и лицето.А дебелината на цвета на косата.Ако косата ти е светла ,а веждите са тъмни-то естествено трябва да се изтънят.Но ако имаш много светли вежди-дебелината зависи от лицето и очите-тяхната форма. newsm53  love001

# 30
  • Мнения: 173
Аз имам светли,естествено тънки и добре оформени вежди по рождение.Харесвам се без корекции по тях.

# 31
  • Мнения: 3 830
Не харесвам прекалено оскубаните вежди.
Предпочитам по-плътните, но не и сключени Peace

Общи условия

Активация на акаунт