Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 3 ян. 2008, 14:55 ч.
  • Преглеждания  1 966  Мнения  5  Онлайн  1
Отговори
  • София
здравейте,

много се надявам някоя от вас (от софия) да е пазарувала от този магазин и да знае къде се е преместил. преди беше близо до орлов мост, на един ъгъл. продават дамски дрехи, ръчно рисувани, уникати. много ми беше любим, но се е преместил и не знам къде. та, ако някоя от вас знае новия адрес, ще съм много благодарна ако ми го каже.

благодаря.

Реклама
# 1
За магазина на "Цариградско шосе" ли става въпрос? Или за някой друг?...
Ако е за този на Цариградско - май е в ремонт. Но една позната ми обясняваше, че същата фирма има щанд или магазин (не съм сигурна  newsm78) в "Пасажа" на НДК.
Успех!

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 15:28 от argun

# 2
  • София
да, за този на цариградско иде реч. но аз доколкото разбрах е преместен, а не в ремонт. ще проверя пак.
благодаря за инфото.

# 3
Виж в "Пасажа"  Peace дано да е същия магазин.

# 4
  • Sandhausen, Germany
Ако откриеш къде се е преместил не забравяй да споделиш Simple Smile Аз също се чудех какво става и искрено се надявам да са се преместили, а не примерно да са приключили с дейността си или нещо такова.

# 5
Скъпа фифи,Магазина за ръчно изработени дрехи   "opArt"се намира в "Пасажа"-под НДК.И аз харесван,тази БГ мода-много е готина и мисля,4е ние-българите имаме много добри художници,които творят красиви неща,които другите  народи едва ли ще имат! Надявам се ,4е тази информация,ще Ви помогне! Успех! Приятно пазаруване! Simple Smile Grinning

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт