органайзър за играчки

  • 2 540
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 44 084
Въпросът ми е има ли подобно нещо на бг пазара, ако да къде и за колко....независима с или без картинки, цветове и т.н....просто като моделче показвам...

http://www.toysrus.ca/product/index.jsp?productId=2683382&kw … my/TRUSCA/2510384
http://www.toysrus.ca/product/index.jsp?productId=2688388

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Във Варна има магазини Биг Шоп-там съм виждала подобни.

# 2
  • Мнения: 2 922
Във Варна има магазини Биг Шоп-там съм виждала подобни.

Да, и аз съм виждала в биг шоп, кутиите не бяха пластмаса, а текстилни.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 084
А в София....

А какви цени бяха тези в биг шоп?

# 4
  • Мнения: 2 922
А какви цени бяха тези в биг шоп?

Около 70 лева, мисля.

# 5
  • София
  • Мнения: 44 084
Мерси Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 323
Така като гледам линка - 70 лв ми се стува много за това просто нещо. Ако си намериш красиви кутии като тези спокойно си поръчваш тази проста рамка. Важното е, че ще го съобразиш с размера в стаята и броя на играчките Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 44 084
Не знам, не мисля че рамката би излязла много по-евтина...а за пласмасовите кутии...ми то една такава пласмасова големичка е съм 24  лв...та...не знам зависи тези от плат и колко са здрави, но все пак е по-добре от картон май....мястото не ми е проблем....играчките така и така стават все повече....Wink

# 8
  • Мнения: 2 323
Че тези от линка ми изглеждат пластмасови...

# 9
  • София
  • Мнения: 44 084
да те са, но
Във Варна има магазини Биг Шоп-там съм виждала подобни.

Да, и аз съм виждала в биг шоп, кутиите не бяха пластмаса, а текстилни.

всъщност не знам просто ми се иска да видя нещо такова...аз така по снимка дори и за размера точно не мога да съдя....

# 10
  • Мнения: 2 323
да, ок  Wink А цената на тези от линка ти каква е, не може ли да се поръчат?

# 11
  • София
  • Мнения: 44 084
ами не те са в щатите и да могат да се поръчат ще се оскъпят ужасно....иначе е към 35-50 долара ...ако тук не намеря мога да помисля и за някаква пръчка от европа евентуално...но все ме гложди, че на живо може хич пък да не ми харесат.....а и никога не съм поръчвала нищо по нета и ми е странно....

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Цената в Биг Шоп беше към 170лв (не помня точно), кутиите бяха текстилни от доста здрав плат. Намерих сайт, но точно тези неща ги няма там. Иначе на външен вид бяха много свежи-в различни цветове и са различна големина-имаше точно като показаните, но и тройки, и четворки.

# 13
  • Мнения: 2 922
Цената в Биг Шоп беше към 170лв

Как 170?  Shocked
72-75 ми се върти на мене в главата?  newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Отиди да ги видиш пак. Става дума за тези, които са с повече от една кутия-на три реда. Има ги в Биг Шопа над Пикадили-Чаталджа и в това на Осми Приморски Полк до ЦКБ.

# 15
  • София
  • Мнения: 771
Скоро гледах тези:

http://www.eveiletjeux.com/Produit-101755/etagere-bois-9-bacs-ja … ge-et-bleu-gm.htm

В сайта има много видове, но дори да доставят, това е доста обемна стока и едва ли може да се поръча.

# 16
  • Мнения: 622
Никъде не съм виждала на живо, но са доста симпатични аз си бях харесала това от Mothercare, но доставката излиза доста

# 17
  • Мнения: 4 877
Въпросът ми е има ли подобно нещо на бг пазара, ако да къде и за колко....независима с или без картинки, цветове и т.н....просто като моделче показвам...

http://www.toysrus.ca/product/index.jsp?productId=2683382&kw … my/TRUSCA/2510384
http://www.toysrus.ca/product/index.jsp?productId=2688388


Бях видяла преди години точно такива в една частна детска градина. Наистина като изпълнение и удобство бяха страхотни. Не съм питала откъде са. Сега като видях темата, се сетих. Наистина са много практични. Бяха пълни с лего-части и ги бяха използвали като преградна стена. Не съм виждала в БГ. И аз имам нужда точно от такива органайзери.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Вчера бях в един от магазините и видях, че има тройки с по-малки кутии (на три рафта по три кутии от плат) за 76лв, на един рафт-на колелца три по-големи кутии за 102 лв и само кутии за 29лв. Имат магазини и в София, ето адреси и телефони:
бул.Васил Левски 100-Б, тел.02-946-14-85,
ул.Цар Симеон 63, тел.02-983-60-64,
ул.Аксаков 18, тел. 02-980-96-64,
ул.Стефан Караджа 12, тел.02-981-69-92

# 19
  • Мнения: 208
Подобни са рафтовете на Икеа - системата Trofast. http://www.ikea.com/us/en/catalog/categories/rooms/childrens_room/10399/
И аз отдавна съм им хвърлила око и ми се струват много функционални.
В каталога на гръцката Икеа пластмасовaта кутия е 0.95 eur. ooooh!   А ние тук да даваме по 24лв...  Кутия с капак е 7.50  eur.
И аз много съм се чудила дали да не си поръчам някъде рафтовете, но не съм намерила евтини пл. кутии.

# 20
  • Мнения: 7 605
Подобни са рафтовете на Икеа - системата Trofast. http://www.ikea.com/us/en/catalog/categories/rooms/childrens_room/10399/
И аз отдавна съм им хвърлила око и ми се струват много функционални.

От 10тина дена имаме рафт от таzи система, супер е, нямам zабележки  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 44 084
Да, ама Икеа в БГ няма...още по-малко в София Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 1 845
http://www.bigshop-bg.com/
Който се интересува, да знае, че в момента са на промоция биг шопа за 52.89 лв. Ние имаме други неща от тази серия, стават, но качеството не е свръх.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 084
Да тези ги гледах в един магазин на глрафа - супер сладки са,(на снимката изглеждат ужасно но съвсем не е така) но прекалено малки, "чекмеджетата" са горе долу като от кутия за обувки...ама по-малки и малко по-високи...общо взето нищо не се побира вътре освен разни дреболийки.....

Ние си купихме кош да играчки много хубав от Джъмбо, но качеството е ужасно...вече съм го прешила целия, за месец ползване Sad

# 24
  • София
  • Мнения: 1 845
Да тези ги гледах в един магазин на глрафа - супер сладки са, но прекалено малки, "чекмеджетата" са горе долу като от кутия за обувки...ама по-малки и малко по-високи...общо взето нищо не се побира вътре освен разни дреболийки.....

Ние си купихме кош да играчки много хубав от Джъмбо, но качеството е ужасно...вече съм го прешила целия, за месец ползване Sad
И аз мисля, че са доста малки Sad.От същата серия взехме нещо като пейката с колелца-виж в продукти.
 пак с промоция за около 75 лв. От нейните кошове съм много доволна-те са доста по-големи и побраха много нещо-опразних 2 бр. мрежести коша от по 2 лв. от магазините за левче. А на пръв поглед изобщо не очаквах да погълнат толкова нещо.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 084
Не знам аз тогава питах дали имат по-големи, казаха, че това са им най-големите....и се отказах, просто наистина бяха малки.....този на 3-те реда беше с най-големите кошове.....а толкова им се бях зарадвала като ги видях...може би за малко бебче, което има само гризалчици, малки кубченца, малки колички...ей такива нещоца ще става....но за по-голямо дете....тц...

# 26
  • Мнения: 7 605
Лелееее, Ще падна. Под "продукти" е покаzана една детска маса zа 49лв. Абсолютно съЩата, даже пак имаШе кукла Ерни на кутията, я видях в блиzкия супер, беШе намалена на 2 ?  Shocked  Дове4ера ако я има оЩе Ще я снимам.
До бива надценки, ама 4ак толкова?  #Crazy

# 27
  • Мнения: 706
Така като гледам линка - 70 лв ми се стува много за това просто нещо. Ако си намериш красиви кутии като тези спокойно си поръчваш тази проста рамка. Важното е, че ще го съобразиш с размера в стаята и броя на играчките Wink
Направила съм си подобен органайзер от кошове за пране .В домашни потреби един такъв кош е около 4-5лв.и за рамката да дадеш 20-тина лв. пак ще е под тази цена.А един такъв кош събира много.

# 28
  • Мнения: 3 926
http://www.eveiletjeux.com/Produit-123447/etagere-a-casiers-avec-ardoises.htm
Ето това много ми допада. Няма да се прашат играчките и надписчетата с тебешир са ефектни Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 44 084
Да това е супер... и изглежда прилично на големина.....но пък не се продава в бГ....

# 30
  • София
  • Мнения: 1 456
Е, чак сега видях тази тема. Shocked
Преди време и аз търсих подобно и дори пуснах темичка тук.
Не намерих вариант и затова, купих дървен стелаж и пластмасови легенчета в прекрасни цветове от Комо по 5 лв и стана идеално.

Сега обаче се наложи да върна платнените кошове за играчки в употреба, защото новото занимание на две и половина годишната ми щерка беше да изсипе всичките легенчета (предварително разделени по видове играчки) и да ги остави в средата на стаята.
И, аз отново и отново разпределях и  събирах.....и еди ден се отказах. Събрах всичко и оставих само едно легенче на рафтовете пълно с кубчета. Mr. Green

Та, мисълта ми е, че ако търсиш за детенце около тази възраст
май е раничко.  newsm78

Като всичко е прибрано в платнения кош не го вижда  и съответно не го изсипва толкова често.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 084
Е, аз писах вече - взех голям платнен кош от Джъмбо...и това не му пречи да вади всичко от него по средата на стаята....просто са си такива сладурите на тази възръст явно Wink

Общи условия

Активация на акаунт