Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • софия
Здаравейте на всички и честита 2008 година.
Питам от името на моя приятелка,която трябва да ходина биохимичен скриининг утре,но аз не си спомням къде ставаше това.Знам че е Майчин дом,но моля кажете на кой етаж и кой кабинет.
Благодаря предарително  bouquet

# 1
  • Велико Търново
Мисля,че беше на 14 етаж,но като влезеш има гише"Информация" и там ще и кажат!

# 2
В Майчин Дом, трябва да се качи на 14 -ти етаж с големите асансьори. Там ти вземат кръв и попълват всичко, после плащаш на касата долу и след четири дни си вземаш резулататите на място!

Успех!

Hug

# 3
на мен ми вземах кръв някъде долу но точно къде вече не помня ooooh! така се бях ошашкала тогава, но не е било на 14-тия етаж

# 4
  • София
На 14 тия етаж се намира лабораторията, качваш се взимат ти кръв, после трябва да слезеш до първия, че там е касата, плащаш си и после пак се качваш да си занесеш бележката ,че си платила. След, мисля, че 4ри дни си взимаш резултата. Успех!!! Peace

# 5
  • София
Вероятно са го преместили  newsm78 - преди около 2 години взимането на кръв ставаше в едно подземие.

# 6
Вероятно са го преместили  newsm78 - преди около 2 години взимането на кръв ставаше в едно подземие.
точно Peace и на мен там ми вземаха беше през пролетта някъде май, не помня трябва да се разровя в изследванията

# 7
  • СОФИЯ
На 14 тия етаж се намира лабораторията, качваш се взимат ти кръв, после трябва да слезеш до първия, че там е касата, плащаш си и после пак се качваш да си занесеш бележката ,че си платила. След, мисля, че 4ри дни си взимаш резултата. Успех!!! Peace
Така е! Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт