Липсва ми само

  • 2 349
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Не мисля,че секса е най-важното нещо в този живот,че да зарязваш една дългогодишна връзка.Повярвай ми не си струва NaughtyПреди мъжа ми имах приятел(ако мога така да го нарека),защото ми се струва че бях поредната Rolling Eyes.Наистина секса беше супер,но като си представях с още колко го прави...Седни и поговори с партньора ти ,кажи мукакво ти харесва в секса просто бъдете открити WinkПомисли също какво предпочиташ да си с човек,който е готов и планините да събори заради теб или с мъж,който не знаеш днес в чие легло е спал... ThinkingУспех  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 186
И аз незнам какво да ти кажа newsm78....мога само да те посъветвам да внимаваш да не се окажеш от "2 стола, че на земята" Peace

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
По коледа ме бяха оспамини с един комплект секс играчки 30-40 парчета в него, вибратори, пръстени, даже и удължители за х.й . Та потърси в нета, вземи един комплект и дерзайте ...

# 18
  • Мнения: 274
По коледа ме бяха оспамини с един комплект секс играчки 30-40 парчета в него, вибратори, пръстени, даже и удължители за х.й . Та потърси в нета, вземи един комплект и дерзайте ...


Здрасти Лабрадоре
Кофти е да си с малка пишка, както и да го погледнеш Simple Smile

А представяш ли си ако в БГ имаше толко много негра както в щатите примерно....Всяка втора тема тук щеше да е подобна Simple Smile Ние с теб, с питоните сме добре..да му мислят другите Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 397
 Ало с балоните, пардон- питоните, даваха филм за едно племе с питони до коленете. Но там мъжете не могат да го вдигат напълно или става за много кратко, защото им трябва суперсилен приток на кръв. Нали знаеш, че в природата има равновесие и винаги едното е за сметка на нещо друго. Wink

# 20
  • Мнения: 45
Ало с балоните, пардон- питоните, даваха филм за едно племе с питони до коленете. Но там мъжете не могат да го вдигат напълно или става за много кратко, защото им трябва суперсилен приток на кръв. Нали знаеш, че в природата има равновесие и винаги едното е за сметка на нещо друго. Wink

А представяш ли си пък като им се стече де що кръв имат само в питона, кво остава за мозъка  hahaha

Сори...за оффа, не се сдържах.  Hug

Към авторката,  Sad, ми така като те чета, май страдаш. Защото не можеш от двете, за теб идеални неща, да направиш едно.  newsm78 Ами не става. Във всеки случай, както доста са те посъветвали до сега, бих се присъединила и аз. Дръж се за "сигурното", секса е нещо хубаво, но с годините дори и на най-страстните либидото позаспива, и тогава? Така че с ум, изживей страста сега, като делиш просто двете неща. Едното е дома ти, другото е нещо като развлечение, като всяко друго, извън него.

# 21
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Май най-общо всичко опира до секса.То много си зависи от мъжа и жената.Лично ние не сме особено сексуални натури и не мислим, че липсата на секс е толкова смущаваща. Можем и месеци да караме без секс, на нас това не ни пречи.Важното е, да обичаш човека до себе си, не винаги любовта е тъждествено равна на секс.Както обича да казва мъжа ми правим повече любов и съвсем малко секс.Съвсем малко секс/имам предвид 1-2 пъти на седмица/, като гледам другите как работят ежедневно по въпроса може скоро с него да се замонашим.Истината е,че той милият е толкова уморен, че заспива още в 10 понякога,а сутринта не мога да го вдигна за работа.Тъй че секса през седмицата е блян. Crazy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Първата ми минала през главата мисъл, докато те четях е: "Ехххх, ако можеше да си живеете тримата заедно всичко щеше да е наред!" Simple Smile
Не знам какво да те посъветвам, обаче, сложен ти е казуса. (много зачестиха тези оплетени истории  ooooh! ) Каквото и да избереш все няма да е добро. Ти сама си наясно с това, както личи от думите ти. Липсата на качествен секс, особенно след като си го "открила" със сигурност ще рефлектира и върху идеалните отношения с приятеля ти. Рано или късно ще се почувстваш "ощетена" и ще обвиниш него за това (колкото и несправедливо да ти се струва сега). Ако ли пък прекъснеш "идеалната" си връзка, има голяма вероятност с напредването на годините да я идеализираш още повече и да се обвиняваш, че си изпуснала шанса си за щастие.
Наистнина е сложно... Продължиш ли така, на два стана, контрата пак ще е у теб. Ще се измъчиш от угризения, ще се умориш от лъжи и накрая пак ще провалиш всичко, когато не ти издържат нервите.
След всичките тези философствания мога само да ти пожелая  да послушаш сърцето си. С умуване явно не става.... Hug

# 23
  • Мнения: 552
Трябвало е да спреш още,като си усетила "флуидите". Вече нищо няма да е същото.
Това твърдо не е така - говоря от опит  Peace Разбира се, трябва да мине време.
Към авторката - от поста ти става ясно как самата ти осъзнаваш, че сексът не е най-важното (или поне не единственото важно нещо) за теб в една връзка. Щом това е така в момента, когато си все още омаяна от другия... представи си как ще е след няколко месеца или години - сегашната ти авантюра ще остане само хубав спомен  Simple Smile Разбирам колко сложни ти се виждат нещата сега, но като някой, който е минал през това,  мога да те посъветвам просто да действаш според приоритетите си (виждам, че вече си ги подредила за себе си, просто ги приложи на практика)   bouquet

# 24
  • Мнения: 764
Ти няма да се откажеш от секса,това ще продължи дълго,дотогава,докогато се наситиш и той ти се отврати.Но,ако след време установиш,че въпреки всичко го обичаш безумно,ще трябва да вземеш своето решение.Трябва ти време.Дано да остане скрито дотогава,бъди дискретна!

# 25
Здравей миличка,
Искрено ти съчувствам за ситуацията в която си изпаднала. Преди години и аз бях точно на твоето място. Знам за тръпката, радостта но и за болката от това да нараниш най-близкия човек, този когото смяташ за най-прекрасния. Някога мислих, че съм най-голямата идиотка, за да се забъркам в такава история и да рискувам любовта на приятеля си, но после разбрах, че за всичко си има причини и че уви не съм нито първата, нито последната...
Струва ми се че допускаш една много голяма грешка като продължаваш да заблуждаваш приятеля си, че сексът с него ти доставя удоволствие. Не искам да кажа, че трябва да му кажеш "Знаеш ли, физически си дефектен" или пък "Излизам с едно момче дето правим по-як секс", но не виждам и защо продължаваш да се преструваш, да охкаш и пъшкаш... По този начин ти го лишаваш от възможността да се бори за теб. Той си мисли че всичко е наред и не си помисля че може да направи нещо повече в секса. Няма никакво физическо оправдание за един мъж да остави приятелката си незадоволена. И мисля, че най-добрите любовници не са тези с определени физически данни, а тези които умеят да си служат не само с питоните си. Само ти можеш да помогнеш на твоя приятел да правите перфектния секс и щом го обичаш ти си длъжна да опиташ.
Иначе просто да продължаваш по този начин... Не може вечно да търсиш сексуалното щастие другаде. А след като вече си го открила трудно ще се разделиш с него.
Казваш, авантюрата ти е само физическо привличане. Уви, мисля че колкото повече продължаваш сексуалната си авантюра, токова повече ще започнеш да се привързваш към любовника си и въпреки че разумно си казваш колко недостатъци има, възможно е в един момент ще хлътнеш безумно. В момента ти имаш една тайна от приятеля си. Нея можеш да споделиш само с любовника си, ето защо само пред любовника си можеш да бъдеш изцяло себе си...
Любовта е чувство и рядко се поддава на доводите на мозъка.
Освен това при мен се случи така, че човека с когото изневерявах започна да се влюбва безумно в мен.  
И така в един момент аз обичах безумно двама души, двамата ме обичаха и двамата ги наранявах. Това е една безкрайно кошмарна ситуация... Едва не полудях, а чувството за вина още ми тежи.
Надявам се ти да намериш по-добро решение от ситуацията!

Общи условия

Активация на акаунт