Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 ян. 2008, 00:19 ч.

Наелектризиране на дрехите

• 13 086
  • 10
  •   1
Отговори
Как се справятe с наелектризирането на дрехите? До колкото знам се слaга омекотител в прането, но аз не използвам. Мога ли да го заместя с някакъв натурален продукт- сода бикарбонат например?!

Офф топик: към модераторите: защо не мога да използвам усмивките в ляво?

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 00:41 от killah

# 1
  • Sofia
Офф: Когато се използва полето "Бърз отговор" емотиконите са недостъпни.
Използвайте бутона "отговори" или преди публикуване: "Предварителен преглед", за да имате достъп до тях. 

# 2
  • София
Омекотителят не е единствения антистатичен препарат. Има и специализирани такива.
Но не те съветвам да слагаш сода бикарбонат в прането и в пералнята си, защото в скоро време ще се наложи да си купуваш нова пералня.

# 3
хехер за содата ми се струва, че някъде бях чела, че е заместител на омекотителя, но явно съм се объркала
Кое тогава е естествения заместител на омекотителя?

# 4
  • София
ТОВА ще ви помогне с въпросите,които имате.
Аз лично си предпочитам омекотителя и се радвам,че никой от семейството ми засега няма алергия.

# 5
  • София
Аз използвам винаги омекотител и нямам проблеми с наелектризирането, но май от по-голямо значение са материите на дрехите - при мен преобладава памук.

# 6
  • Galaxy 13197853088
мразя намирисани дрехи от разните омекотители и други глупости ... преди ползваше някакъв препарат против наелектризиране, но ефекта беше минимален.

# 7
  • Catalunya
ами аз ползвам спрей антистатик

# 8
  • В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!
Аз също ползвам спрей, ама не помня откъде го купих...

# 9
Няма ли някакъв естесвен продукт?

# 10
  • София
peppp, кажи моля те, от къде го купуваш този спрей. Аз преди години съм ползвала, но сега не знам къде да го търся.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт