Съпругът ми води "мръсни" чатове с други жени по ICQ, как да реагирам?

  • 13 247
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 000
Ако ми се случи на мен сигурно в началото ще ми е много криво и ще съм му сърдита, но няма да е за дълго, защото на мен бързо ми минава.
Най-добре забрави за това, не се затормозявай излишно.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 999
Най-добре забрави за това, не се затормозявай излишно.

Абсолютно ме кефи подобна позиция - Забрави, не се затормозявай... Sick А с кое да се затормозява? С това каква манджа да сготви, какъв прах за пране да купи...
Около мен е пълно с жени, чиито мъже им изневеряват и всички така си живеят живота... забравят. А после казват нещо от сорта: "Имахме чудесен живот, всичко беше прекрасно, докато той не ми каза, че си има любовница и се изнася... Ама как така се случи - изведнъж." А то не е било изведнъж, само дето тя си е затваряла очите за всичко, за да не се затормозява.  ooooh!

Не казвам, че мъжът на авторката й изневерява  Naughty Но аз определено не бих 'забравила' подобно нещо. Напротив бих го говорила с мъжа си и то много.  Всъщност не го забравих, когато намерих подобен чат на бившия ми мъж. И нито за секунда не съжалявам, че не си затворих очите и не 'забравих'. Говорихме и говорихме и той се опитваше да ме убеди колко невинно е всичко и не е сериозно. Само дето аз реших да проверя дали това е така... Проверих и разбрах, че той е спрял да ме обича и просто търси с кой да ме замени. Ако си бях затворила очите - сигурно още щяхме да сме заедно, аз да си стоя сама пред ТВ и да дремя, той на компютъра и да си води "невинните" чатове... Няма лошо - за много хора това е щастието. Слава Богу не и за мен  Stop

# 62
  • Мнения: 1 559
Най-добре забрави за това, не се затормозявай излишно.

Абсолютно ме кефи подобна позиция - Забрави, не се затормозявай... Sick А с кое да се затормозява? С това каква манджа да сготви, какъв прах за пране да купи...
Около мен е пълно с жени, чиито мъже им изневеряват и всички така си живеят живота... забравят. А после казват нещо от сорта: "Имахме чудесен живот, всичко беше прекрасно, докато той не ми каза, че си има любовница и се изнася... Ама как така се случи - изведнъж." А то не е било изведнъж, само дето тя си е затваряла очите за всичко, за да не се затормозява.  ooooh!

Не казвам, че мъжът на авторката й изневерява  Naughty Но аз определено не бих 'забравила' подобно нещо. Напротив бих го говорила с мъжа си и то много.  Всъщност не го забравих, когато намерих подобен чат на бившия ми мъж. И нито за секунда не съжалявам, че не си затворих очите и не 'забравих'. Говорихме и говорихме и той се опитваше да ме убеди колко невинно е всичко и не е сериозно. Само дето аз реших да проверя дали това е така... Проверих и разбрах, че той е спрял да ме обича и просто търси с кой да ме замени. Ако си бях затворила очите - сигурно още щяхме да сме заедно, аз да си стоя сама пред ТВ и да дремя, той на компютъра и да си води "невинните" чатове... Няма лошо - за много хора това е щастието. Слава Богу не и за мен  Stop


както винаги,право в десятката...напълно подкрепям Peace

# 63
  • Мнения: 494
 Isa, напълно логично изказване. newsm10
 За да не се повтарям, няма да пиша същото, но ще кажа,че си напълно права,според мен!

 "Да не се затормозяваш" значи да си затваряш очите-подобна наивност ме изумява...

# 64
  • Мнения: 3 674
И аз Isa те подкрепям ... Peace И моя пост много по-долу показва/ без много думи/  какво аз бих направила Mr. Green

Не бих позволила на  никой да си играе с мен и с чувствата ми.  Naughty  Човек не бива да прави компромиси със себе си , всеки има право на щастие.  "Ама той  искал само малко безобидно забаваление... Crazy  айде шута тогава. Забавления..обаче  вън от моя живот!"  smile3513

# 65
Здравейте,
искам да кажа на мен какво ми се случи точно с тези уж невинни чатове.
Моят приятел започна да си пише с други жени. Уж беше невинно само за разтоварване.После докато аз съм била на лекций и работа той е започнал да се вижда с тях.Оказа се че освен мен има още няколко приятелки.Започна да излиза, не се прибираше по цяла нощ или ако си беше вкъщи му се обаждаха в 3 през ноща.
И аз в началото си затварях очите,но след много безсънни нощи и хиляди сълзи реших,че намога повече така.
А иначе сме говорили хиляди пъти  по въпроса с това че си пише с други.
Неиздържах и си тръгнах както се видя в последствие на него не му пука с коя е важното е да не е една.
Затова ако приемеш моят съвет ако успееш да поговориш с него и да му обясниш че това те наранява много и той те разбере ще бъде добре.
Иначе само ще се тормозиш а той няма да се промени.
Знам че сигурно ще те боли много но по-добре сега отколкото по късно да се разделите.
Защото ако сега не те чува едва ли ще го направи по късно.

# 66
  • Мнения: 621
Защото ако сега не те чува едва ли ще го направи по късно.

подкрепям напълно  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 368
Ох, то ако са само на ниво интернет комуникация пак добре. Ама така невинно се започва, че после става страшно за всички участници. Cry за съжаление ...

# 68
  • Мнения: 431
Бих започнала, като срежа с клещи лан-кабела, докато чати. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 25
Никога не бих си затворила очите за подобно нещо, той ще ми се качи на главата като види че не го отразявам...Може би зависи от това кой как го приема, но за мен това е обида, неуважение....

# 70
  • Мнения: 671
Честно казано аз бих се леко така зарадвала, ако го видя да заговори за секс, дори в чат с друга, нооо...Както казах, чешит е.

 #Crazy Чешит я.Друго си е да я "забие".Тогава по силно ли ще се зарадваш?

# 71
ЗДРАВЕЙ МИЛИЧКА! НЕ СЕ ЯДОСВАЙ ТОЛКОВА,ПРИРОДАТА НА МЬЖЕТЕ Е ТАКАВА....ДА ЛОВУВАТ,ДА ДЕБНАТ ОТ ЗАСАДА И ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАТ МАКСИМАЛНО!МАКАР ДА НЕ ОДОБРЯВАМ ТОВА,КОЕТО Е НАПРАВИЛ МЬЖЬТ ТИ ТЕ СЬВЕТВАМ  ДА НЕ МУ СЕ СЬРДИШ ,РАДВАЙ СЕ ЧЕ СЕКСУАЛНИЯ ТИ ЖИВОТ Е ОК  И МУ СЕ НАСЛАЖДАВАЙ С ПЬЛНА СИЛА!!!!!!!!!!!! luvbed  loveuuu family6

# 72
  • Мнения: 243
Ще се ядосам, че е допуснал да го прочета. Иначе- чудо голямо, и аз съм го правила.
  Laughing Peace

Общи условия

Активация на акаунт