Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте !
Искам първо да ви пожелая честита и спорна Нова година . Много здраве , щастие и успехи .

Незнам , дали въпросът ми е за тук , но реших да питам вас , тъй като ако вие не знаете - едва ли друг ще знае Smile .
Гинекологът на годеницата ми и е предписал Lindynette 20 . За съжаление е забравила да попита след колко време започват да действат .
А и на опаковката нямаше информация за това . Та , обръщам се към вас , ако някоя знае кога започват да дават сигурност .

Цитирай

София

Веднага. Започва да се пие през първия ден от цикъла и е добре де се пие всеки ден по едно и също време.
Цитирай

Аз също по лекарска препоръка започнах прием на Линдинет 20 за хормонално нарушение, чувствам се много добре от тях, с едно малко, а може би голямо изключение, не ми се спи изобщо, като сомнанбул съм- в смисъл от както започнах приема на първото хапче преди 14 дена и в 1, 2, 3ч. да легна през ноща сутрин ставам в 8 без проблем все едно съм спала 12 часа, а преди доста си поспивах! В смисъл не ми прече това, че съм недоспала, все едно имам много енергия- възможно ли е тези противозачатъчни така да влияят???

Здравейте !
Искам първо да ви пожелая честита и спорна Нова година . Много здраве , щастие и успехи .

Незнам , дали въпросът ми е за тук , но реших да питам вас , тъй като ако вие не знаете - едва ли друг ще знае Smile .
Гинекологът на годеницата ми и е предписал Lindynette 20 . За съжаление е забравила да попита след колко време започват да действат .
А и на опаковката нямаше информация за това . Та , обръщам се към вас , ако някоя знае кога започват да дават сигурност .

а относно твоя въпрос първите 7 дена трябва да ползвате и допълнителни предпазни мерки, но се предполага, че тогава няма да имате полови контакти, защото приема на първото хапче започва от първия ден на цикъла Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.