weight victim

  • 2 791
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 175
Може наистина да се е пошегувал, а може и да го е казал просто като констатация, без лош умисъл. И не бива да си вадиш генерални изводи от една критична забележка. Моето мило понякога също изцепва по някоя простотия, от което ме обземат едни чувства, синонимни на желание за убийство, но в генерален план е толкова зад мен и с мен във всичко лошо, че няма накъде повече. Повярвай ми - била съм обезобразена, дебела, слаба, със зъби, без зъби, и да не навлизам в повече подробности, че денят е прекрасен. Исках да кажа, че може да е просто една непремерена забележка.  Flutter

# 16
  • Мнения: 621
Мдам, този въпрос е "сложен" за повечето мъжки мозъци Mr. Green Бившето ми гадже ми казваше "АКО станеш 55 кила ще се оженя за ТЕБ", аз му отговарях "КОГАТО стана 55 кила няма да се омъжа за ТЕБ"  Mr. Green
Аз отдавна не обръщам внимание на подобни забележки Peace

# 17
  • Мнения: 624
Мдам, този въпрос е "сложен" за повечето мъжки мозъци Mr. Green Бившето ми гадже ми казваше "АКО станеш 55 кила ще се оженя за ТЕБ", аз му отговарях "КОГАТО стана 55 кила няма да се омъжа за ТЕБ"  Mr. Green
Аз отдавна не обръщам внимание на подобни забележки Peace

На същото мнение съм!   Grinning  Не обръщай внимание на подобни забележки. В крайна сметка не може всички хора да са слаби. Преди няколко години в  стремежът си да отслабна купих една книга и каква беше изненадата ми когато вместо изтощаващи диети прочетох, че всяка жена трябва да се чувства добре в собствената си кожа, да се радва на живота и да запази индивидуалността си.
Не си го слагай много на сърце, защото единственото, което може да постигнеш е тежка депресия.

# 18
  • Мнения: 139

     
muneca de porcelana
Недей да се косиш хора всякакви, много е жалко наистина че човека до теб реагира по този начин, особено ако знае за здравословните ти проблеми, Друг път като ти каже че д...то ти е голямо, ти му кажи че п....та му е малка . Успех

О-о-о - аз така го подредих хубостника, че цяла нощ не спа. При мен устата е с по-значителни размери от з...ка. Няма още дълго да го търпя. Животът ми е един и не съм склонна да живея с максимата живот=диета, (не ям сладко, шоколад не ям, червени меса също, за корн-флекси и бейк-ролси пък дори и не помислям, да взема да спра и да дишам) за мен животът е привилегия и приключение, така че пичът е свободен да лимитира себе си до 50 килограмова мадама, ако пожелае. Жив и здрав и Господ все с фиданки да го събира.

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Този,хубостник,вместо да ти коментира д..о,да вземе да те освободи и да имаш часове за собствено ползване-той ли ще поема ангажиментите в къщи с децата,неговата мила майчица ли ще поема ангажименти ,си е негов проблем.Има на някой да прави забележки в случая,но човека не си ти.....,явно в случая никой не го интересува за твоето ежедневие и твоето здравословно състояние.Налей му малко акъл в празната глава,че това твое състояние е последица от голямата всеодайност и отговорност на новото ти обкръжение.

# 20
  • София
  • Мнения: 982
Животът ми е един и не съм склонна да живея с максимата живот=диета, (не ям сладко, шоколад не ям, червени меса също, за корн-флекси и бейк-ролси пък дори и не помислям, да взема да спра и да дишам) за мен животът е привилегия и приключение,
 PeaceСамо така!!! Peace

# 21
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Muneca de porcelana, за отмъщение, почни да го угояваш човека и да го склоняваш към мързел.  Mr. Green Мъжете рядко устискват на хубави манджи. За нула време ще качи повече от 10кг. Laughing

А някакви си жалки 10 кила отгоре отдавна не бих считала за трън в моето око, а за греда в окото на ближния. Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 2 967
Стига драма, бе, 10 кг. не са чак толкова наднормено тегло. За нещо от рода на д-р Емилова?

# 23
  • Мнения: 445
Моя като почне да ме яде на тая тема казвам "НА ГОЛЯМ МАЙСТОР - ГОЛЯМ ТЕЗГЯХ! Ха да го видя сега. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 139
Стига драма, бе, 10 кг. не са чак толкова наднормено тегло. За нещо от рода на д-р Емилова?

Не е въпроса в килограмите, а в отношението. На мен моите кила не са ми проблем, на когото му пречат - у лево. Познавам хора с 50 килограма по тежки от мен, на които никой не им брой килата, целулита, бръчките и хапките и са щастливи, уважавани и обичани. Смятам и аз да съм такава, независимо колко тежа, аз съм и ще съм човешко същество, а не просто голям г.з.

# 25
  • Мнения: 1 425
Не е въпроса в килограмите, а в отношението. На мен моите кила не са ми проблем, на когото му пречат - у лево. Познавам хора с 50 килограма по тежки от мен, на които никой не им брой килата, целулита, бръчките и хапките и са щастливи, уважавани и обичани. Смятам и аз да съм такава, независимо колко тежа, аз съм и ще съм човешко същество, а не просто голям г.з.
Нещо си му набрала май. Само заради това ли е или има и други неща?  Thinking Пак казвам - помисли за вероятността да е недодялана шега - ти би трябвало да си знаеш човека.

# 26
  • Мнения: 2 924
преди малко гледах едно предаване в което се обаждат хора и споделят
проблемите си- обикновено тези семейните.
Та обади се един мъж, който сподели ,че жена му е напълняла доста,
 че не се грижи за външността си.
На него му било неприятно това тъй като чувствал ,че нейното пренебрежение
 към собствената и личност е един вид пренебрежение към него.
Защо така се чувства не може да обясни, но си мисли ,че жена му вече не държи на него, не го обича и уважава и т.н.
Много пъти и казвал- в началото намеквал, после директно, че трябва да отслабне, но на нея много, много не и пукало.
И започнал да и изневерява.
 Сега не знам дали пълнотата на жена му е само добро оправдание за изневярата
 или изневерява , за да я стресне и тя да предприеме нещо.
Не с е и опитвам да разбера , защото мъжката душевност е необяснима за мен.
Само споделям какво мисли част от мъжкото население и как напълняването
и изобщо занемаряването на една жена може да бъде прието от половинката и като липса на обич.
Може би трябва да си поговорите- без нерви, обиди и крясъци.
И ако не намерите общ език ,то май е време да тръгнете по различен път.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Не е въпроса в килограмите, а в отношението. На мен моите кила не са ми проблем, на когото му пречат - у лево. Познавам хора с 50 килограма по тежки от мен, на които никой не им брой килата, целулита, бръчките и хапките и са щастливи, уважавани и обичани. Смятам и аз да съм такава, независимо колко тежа, аз съм и ще съм човешко същество, а не просто голям г.з.
Евала, мацка, кефиш ме! Така трябва да мисли една уважаваща себе си жена. Не е въпросът в килограмите, наистина, а точно в отношението. По същия начин можеше да говорим и за куца, кривогледа и каквато да е там жена с някакъв "дефрект". Не винаги проблемът може да се реши. Или се обичаш такъв, какъвто си, или ставаш роб цял живот на хорското неодобрение. Твоето отношение просто адски мого ме кефи Mr. Green
Аз лично, когато имам килца отгоре се напъвам и ги свалям. Ама щото мога и искам, защото АЗ така съм решила. Не знам как бих реагирала, ако мъж ми зацикли на тая тема. Сигурно чрез взривяване hahaha
А това за мъжката психика е самата истина. Накипрената жена се възприема от мъжа до нея като личен подарък. Моят поне е такъв. Никога не ми е броил сторинките за поддръжка, напротив - кефи се.

# 28
  • Мнения: 22 427
В рамките на около 4-5месеца напълнях с 10кг. В следващите 4-5месеца дотолкова се отчаях, че си позволих да напълнея с още 10кг. Та общо станаха 20кг на хормонална основа, но както и да е.
През цялото това време, мъжът до мен и думичка не каза, че съм дебела, грозна или нещо от сорта. Дори аз му се жалвах как на нищо не приличам, а той твърдеше, че и така си ме харесва.
След време свалих първите 10кг. После забременях. Два месеца след раждането свалих тези от бременността.
Сега ми остават въпросните първи 10кг които качих.
Отново обаче подчертавам, че през целият този период от около 1г и половина не съм чула и една обидна думичка към това каква съм била и в какво съм се превърнала.
Понякога си мисля, че малко толерантност от мъжа до нас не е излишна.
А с това, че някой казал д...то ти е голямо, то нито ще стане по-малко, нито ще има ефект от казаното в положителна насока.

# 29
  • Мнения: 6 167
Айде и аз при дундите  Laughing
Аз май съм в по-горна категория, но на мен никой не ми брои килограмите, мъжът ми ме обожава, а си пада по фини мацки. Хората ме харесват и обичат каквато съм, още повече, че съм такава цял живот и смятат, че това ми е 'чара'. Това, което ме притеснява, и поради което съм в борба с килограмите е а/ здравето ми и б/ обичам модата, дрехите, обувките и тн. и искам преди да умра да вляза в Бенеттон и да облека всичко.  Laughing

За мъжът ти какво да ти кажа - имаш право да се сърдиш. Но погледни нещата от другата страна. Той се грижи за теб, ти се погрижи за него. Отслабни ги тия 10 кг и после му направи и на него стайлинга  Wink

Общи условия

Активация на акаунт