Френски мадами - 10

  • 19 248
  • 296
  •   1
Отговори
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добре дошли в новата тема   bouquet

                           


Старите теми (ще трябва да се разровя, 4е няколко ми се губят) :
                                             La rentrée des classes + Има ли мами от Лион
                                             Френски мадами
                                             Френски мадами - пак 3?
                                             {FRMammi} Au pays de Molière, Monet, Gainsbourg et le bon vin
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230955.0
[/quote]

# 1
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Здравейте момичета Heart Eyes
Mama Strumpf браво за новата темичка Hug
Шомон, честити решетки и без повече инциденти през новата година.
На мен ми е едно много мързеливо напоследък, днес и небето е подтискащо сиво и нищо не ми се подхваща Tired
 Момичета пожелавам бързо да се оправяте от гастрото, ангините и тн. :peace

# 2
  • Мнения: 147
Много готина карта си направила Mama Strumpf   smile3501 ! Честито нова тема, аз вече съм пропуснала поне три  Blush и затова ме няма на картата newsm62 !
Je vous envoie mes meilleurs voeux de bonheur pour l'annee 2008! ! Така изглежда България в момента  cold !

# 3
  • Мнения: 2 907
Честита нова година и много късмет и здраве!

Свършили сте старата тема, аз прочетох набързо, радвам се да видя, че повечето сте добре, съжалявам за Роцката и Шомито, радвам се да видя и Вели ( от сто години не беше идвала ), както се казва - всички малгрé ту са хапнали и пийнали и яли баница. На Роцка поне правилно и се е паднало, а аз не че не съм доволна, но след като всички си видяха късмета и не им пасваше, на мен аджеба се падна парата. Аз нямам нищо против де, но имам чувството, че друга ми беше съдбата  Wink

Иначе днес изпратих моите приятели за България, големи страхове бяха с това летище в София, накрая взе да ми писва от тюхкания и охкания.
Изморена съм. Повече от изморена - размазана съм. Имам чувството, че мога да спя с дни.

Какви резолюсион-и си взехте за новата година? Аз го раздавам тежко тази година, но поне съм толкова надъхана, че съм даже и оптимистична.

Да ви се похваля, че събрах най-после всички документи за женитбата. Халелуя. Сега да видим кога ще насроча дата.

Мари-то кога е писала за последен път? Ами ние сме почти на термина и. Така че не е изключено да е станала вече мама Мари  Grinning

# 4
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
sea-fr, аз само копирах картата  Embarassed 
Кажи къде ако искаш да те вклю4им и теб!
Отдавна не са се вясвали насам Pollia, Mika, Miss Diva, Svety...

A ako имате някоя идея за заглавие - приемам предложения. Аз нямам оригинална такава, а мъжо предложи : Le fond de l'air est frais, le fond du l'eau aussi  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 241
Здравейте мадами!
На мен заглавието на темата ми харесва и така Wink Аз също с радост бих съзряла скромното си име около столицата  Blush

До сега гледах за положението със снега в България. Там е някаква голяма драма - хора не могат да слязат от хижите, хвърлят им храна от хеликоптери, сумати села са откъснати от света.  Dizzy Face
Мисля си, че е не е нетипично да вали сняг през януари ...

Тук явно сняг няма да има за мое съжаление  Nature Snowman    

# 6
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Iventse, ще из4акаме 4умби да се вклю4и, 4е тя е майсторката на картата  Wink

# 7
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 566
Да се включа в новата тема между две кихавици (че нали то "запис" така малко кофти, 'начи Wink) - "Le fond de l'air est frais" ми харесва... Напомня ми за реплика от филм...

Оздравяване на болните и наспиване за недоспалите... лека вечер на останалите Simple Smile

Кой питаше в края на предната тема кога е православният Великден? На 27-ми април е ( тъкмо покрай 1-ви май с малко дни отпуска се докарва до прилична ваканция Grinning).

# 8
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Здравейте френски мадами,
След повече от година мълчание ето ме отново на хоризонта.
Честита Нова Година, на вас и семействата ви желая много здраве и усмивки!
Ние изкарахме празниците кротко и спокойно, а от понеделник след 2 седмици почивка пак на работа Sad
Хайде едно решение за тази година, да се включвам по-често.
На болните пожелавам да оздравяват, а на здравите да се пазят.

Поздрави от юго-запада

# 9
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 566
Уж щях да си лягам, пък из поучителни теми се зачетох из форума, отдавна не се бях ровила, такива бисери намерих Wink

Свети, радвам се да те видя пак сред нас Simple Smile! Честита лентичка и лека и безпроблемна бременност! За кога е предвидено събитието?

# 10
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Благодаря ти Rotsa, за сега всичко  е на ред дано така да продължава. Според сметките бебето трябва да се появи на 21 юни - празника на музиката и началото на лятото, много се надявам така и да стане, за да е зодия близнаци, но най-важното е да е здраво, пък зодията и да е рак няма де го върнем Simple Smile

# 11
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Свети, 4естита ти бременност   bouquet
И внимавай сега с ролерите  Hug

# 12
  • Мнения: 847
Хелоу Мадами и от мен!
О,Мистик мила , домъ4нями за теб,но знаех 4е си заета ,айде от тази седмица когато имаш време , съм на линия ,ако искаш... Hug
Гледам ,4е и Свети като мен се надявам на Близнаци,а дано  Praynig,4е от тази зодия Рак , ве4е алергия полу4авам,някой да не се засегне....и мъжо е рак,ама върха е 4е вси4ки около мен в работата са Раци....
А за снега в Бг да ви дам инфо(нали съм там сега...) -най -зле е положението в Северна Б-я ,ина4е навсякъде магистралите са из4истени,поне главните и няма проблем.....Снега е многоооооооо,както когато бяхме малки , та си правихме иглута да играем....В Северна България на места снега е 1м, имаше хора блокирани около Сливен и Елена ,но ве4е вси4ки са "спасени"....Влаковете се движат с по 3 4аса закъснение ,тези които идват от Варна.На летището положението се променя постоянно и ежедневно....дано и аз да успея да излетя в събота...
На места някъде е -20°С....
Но сме живи и здрави ,и вси4ко ще се оправи...
 Peace

# 13
  • Мнения: 1 194
Запис в новата тема! Grinning
Да ви кажа на мен ми се падна от баницата с късмети "парите", ама предпочитам да спечеля от тотото, че иначе трябва много дежурства да дам Confused На бебчо се падна "пътешествия" , а на баща му "послушанието" hahaha....
Свети ,честито и на теб! Лека бременост и здраво юнско бебче!
Дано утре положението на летището е "благоприятно" ! Да ми се неначуди човек как искам свеки да дойде! Laughing

# 14
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Явно няма проблеми ве4е на летището, защото снощи посрещах приятели, които са излетели оттам.

Роца, аз питах за Великден, и тази година зна4и има пове4е от месец разлика с тукашния.

Мария, дано имаш пове4е късмет от нас с тотото, защото ние миналата седмица спе4елихме цели 2.10 евро - да се 4уди 4овек какво да си купи  Laughing

Мамба, лек полет  Hug

Общи условия

Активация на акаунт