Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Swindon, UK

Синът ми е с увеличена 3-та сливица, прави чести инфекции. Темите за третата сливица съм ги изчела. По празниците не беше добре и на 2-ри още първия работен ден го заведох в токуда, тъй като в огромния сняг това ми беше най-близо а и бях чувала добри отзиви. Започнахме поредица изследвания, възможно е да се стигне и до операция на сливицата, което е най0вероятния вариянт.
В другите теми, много майчета споделят че са претърпели тази операция, но малко са тези които казват къде. Та молбата ми е ако някой е оперирал детенцето си в Токуда с този проблем  да сподели впечатленията си.Лекар, обстановка, отговорно отношение....или липса на такова..... Благодаря на Иветунка, която ми даде позитивна информация на лични  Very Happy
Цитирай

Sofia

Не съм чувала за Токуда нищо. Но съм чувала , че в Транспортна болница са добри специалисти. Ако искаш се поинтересувай и за там.
Цитирай

Swindon, UK

за Транспортна съм изчела много. Исках да разбера за Токуда. Благодаря ти, все пак Smile
Цитирай
Аз бих те посъветвала да не ходиш там. Моя близка си изпати от ушните там и сега си лекува последствията. Все пак там отидоха доста неизвестни лекари - вярно отношението е добро и са хиперлюбезни, но.......Отиди на място, където това е рутина - Исул, ВМА, МВР болница и н.т.Все пак става въпрос за детенце.Болницата е хубава, но помисли до колко са специалисти ????
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.