ВАЖНА ТЕМА! На какъв език оргазмувате?

  • 4 414
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Цитат
ама я кажете, тез които сте омъжени за чужбинци. на къв език говорите в моменти на обмяна на телесни течности на мъжете си, а. на къв език пъшкате. и в сюблимния момент възклицаниято на какъв език е..............

Да не мислите, че само аз се интересувам.
Не. Една наборка от съседна тема постави
този въпрос, пък аз се опитах да си представя
как пъшкат омъжените за иностранци госпожи.
Е?

# 1
  • Мнения: 7 605
Грухването е международно, Лиске  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 423
И какво, от 48 видели темата,
никоя не се престраши да си
каже, дали пъшка "Жотем"...
Срамежливки такива.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Грухването е международно, Лиске  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 1 526
Лиске, май е време да сменяш Бате Енчо от подписа. "Оргазмувате"- обогатих си речника  Twisted Evil!

# 5
  • Мнения: 2 257
Важното е да не се обърка името в суматохата, Лискей. Mr. Green Иначе и Их Либе Дих да му кажа, и Жотем, все ще зацепи накъде бия. Laughing

# 6
  • Мнения: 3 932
Ми ний, ту с език, ту без език...де да знам, както дойде.

# 7
  • Мнения: 4 138
ааааааааааааааа, имало тема.
добре де, не викате ли примерно германските булки. гиб ес мир ду гайле зау. тиииифер, тииииииифер.
ми добре звучи бе. другарките другоезични да го преведат молим. смисъла е нещо от сорта на..ръгай, пешо, чушки в боба.
аз, докат бех с иностранец, в началото си мълчах, после най-искрено си пъшках на немски. нали знаете онова изнурено......оооооооооооо готтттттт
макар че ако си спомняте готиния филм за рибата уанда, там се говореше на всякакви езици, като оназ страхотна мадама намираше за най-възбуждащ руския. ужас.
тоз дърт развратник мъж ми е живял в братската съветска държава и рече, че говорил мискинлъци на руски на девиците, от чиято невинност се е възползвал.
и че език се учел в леглото. той го знае перфектно руския, че и няколко диалекта..............

фацит- тези, които са зле с езика на половинките си - да залягат Mr. Green над ученето. освен приятната страна имало и полезна.........

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 09:54 от matakosmata

# 8
  • Мнения: 3 638
Ми ний, ту с език, ту без език...де да знам, както дойде.

ми и ний така  Peace Embarassed

# 9
  • Мнения: 2 199

 doh
"Оh" или "Wow" на колко езика могат да се кажат? Освен другите от рода на "обичам те"

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 11:07 от Айля

# 10
  • Мнения: 4 138
темата е жизнено ВАЖНА. стига с тез недоброжелателни коментари..........много срамежлива публика тук бе.......
ще проведа разследване колко от чужбинките са писали в ДС, КЛЮ и ТАТКОВЦИ. по онез особените теми.......

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 11:25 от matakosmata

# 11
  • Мнения: 7 914
 Joy
пЪшкането е според настроението, бе Liska   Mr. Green

и искам да знам от къде е цитата  че нямам време да търся пък и не знам дали и ще го намеря
 bowuu Joy


сега кат' се замисля трябвада се пусне и тема "на какъв език псувате?"... само, че май повечето отговори ще са : " Naughty аз, да псувам- никогааааа" Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 138
цитата е от мое писание. аз съм му майката Mr. Green
и други крилати мисли имам........прочети, просвети се. Flutter

# 13
  • Мнения: 3 241
Ех, готина тема, жалко, че съм омъжена за българин Wink

Но да си призная от време на време ми излизат от устата разни промърморвания на немски, не знам защо. Мъжът ми не ги разбира, но и не се дразни. 
Въпреки че малкото думи, които той знае на немски, са получени от наблюдаване на филми с дълбока и влажна сюжетна линия Simple Smile

Преди години обаче имах гадже, един англоговорящ субект, с когото ми се отдаваше ужасно трудно в ''моменти на обмяна на телесни течности''   да споделям емоции на неговия език  и май повече мълчах отколкото трябваше  Embarassed

# 14
  • Мнения: 7 605
Но да си призная от време на време ми излизат от устата разни промърморвания на немски, не знам защо. Мъжът ми не ги разбира, но и не се дразни. 
Въпреки че малкото думи, които той знае на немски, са получени от наблюдаване на филми с дълбока и влажна сюжетна линия Simple Smile

хахаха, така и предположих, евала 4е си го каzала  Peace 
Поzнавам немалко българи, които zнаят само малко немски....Шнелер, тийфер и т.н.  Whistling

Ина4е по първона4алния въпрос, Лиске, мъжът ми не е 4ужденец, деzоле  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт