Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
 Winkтези дни открих за себе си разни натурални масла и мазила и на ман лично ми действат супер добре ,даже учудващо newsm78и си мисля за човек на моята възраст(21 години)и доста суха кожа има ли смисъл да се инвестира в името на някой козметичен гигант при положение ,че има натурални алтернативи.и друго по-важно от цената-кой знае каква химия има в готовите кремчета.шие какво ще кажете Thinking

# 1
Като бях на 21 години и на мен ми стигаха натуралните масла. Сега вече не са достатъчни и ми се налага да ползвам и разни кремове с химии. Колкото и да не ми се иска. Wink

# 2
А аз, като бях на 21 не си губех времето в мисли за бабини помади.... Whistling

# 3
  • по пътя на светлината
На 21 не се интересувах от козметика. FlutterЕдно хидратиращо кремче ,ще ти е достатъчно,но не прекалявай с маслата.

# 4
Според мен е малко наивно да мислиш,че "бабината" козметика може да замести продуктите на добрите марки. Peace

# 5
  • някъде под слънцето...
Според мен е малко наивно да мислиш,че "бабината" козметика може да замести продуктите на добрите марки. Peace
и аз мисля така...

# 6
  • Mонтана
spored men e 50 na 50

# 7
Заглавието искрено ме развесели.  Simple Smile Но щом бабините трикове ти действат добре, лошо няма. Възползвай се докато можеш.  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт