Зимни хали вънка веят, а АПРИЛки хубавеят!!!

  • 11 793
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 134
Добро утро  bouquet
Аз тая сутрин както никога съм станала рано,ама мъжете ми заминаха на ски и аз станах да ги испратя.
Разгледах снимките чудни работи сте взели аз засега няма да взимам нищо че от Сашко имам ..........да не кажа голяма дума ама поне 5-6 чувала с дрехи обличани по 2-3 пъти.
slonchetka аз бях почти сигурна ,че ще ни претупат все пак е януари има студ и вируси и не вярвах,че ще ни вкарат при родилките ама те ни вкараха , newsm78 после си говорехме с мъжът ми как щях да се почувствам аз ако бях там и пуснат 20 човека да се шляят по коридорите (най-вероятно нямаше да ми стане приятно,и то си е така не пускат роднините вътре а сулио и пулио пускат)
asja и аз до голо не ги махам косъмчетата имам машинка и сега ползвам нея (машинка за бръснене не епилатор) а относно Лактацида не го сменям за нищо на света и Нивеа съм ползвала и dove не съм доволна от тях.
Milenni за помпите за кърма съм съгласна с тебе все пак са от пластмаса и всички бактерий се задържат , единствено ако бяха стъклени тогава могат да се измият!!!Аз лично си купих една за 2,50 лв.когато родих Сашко незнам какъв вид беше но ми вършеше чудесна работа.
По-същата причина съм сменила и около 20 шишета като си променеше цвета пластмасата и ги хвърлях веднага ,(още повече че с четката не може хубаво да се измие дъното,но това си е мое мнение,затова и не си купих скъпи шишета чико мико и разни подобни ,а те са и скучни.предпочитах шарени за по 1-2-3 лв.)

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 08:33 от cenitelkata

# 61
  • София
  • Мнения: 289
Добро утро Simple Smile

Аз пак немога да спя и съм се облещила рано рано Sad

Тиквичка вярно бе Simple Smile Аз изобщо не съм обърнала внимание, като го видях на щанда и се влюбих в това костюмче Simple Smile Е нищо, здраве да е Simple Smile

За стриите, наистина си е до кожа, защото аз се мажа по три пъти на ден и какво от това.....почна се със стриите  Cry Ама здраве да е, важното е бебо да е добре пък ще ги преживея, само се надявам да не станат повече, че незнам....ама се съмнявам защото съм само в 6-ти месец Sad

# 62
  • Мнения: 200
След бодуване тая вечер от 3 до 5, ето пак се събудих  ooooh!
Момичета дайте адрес за София на Мис ПИгис Хаус и Щъркел  Hug

# 63
  • Мнения: 410
добро утро и от мен.малеееееееее колко много работи сте накупили  bouquet.след около 2 седмици татето ще започва да работи и тогава като съм сама ще имам време да си подбера списъци и да почна лека полека с пазарите,макар че той не иска-рано било #Cussing out.днес при нас е гадно времето-мислехме да ходим на басейн,а то се мрачи,ама така е-то като се кани човек #2gunfire.май ще сме си в нас Sad.до после мами.

# 64
  • Мнения: 269
След бодуване тая вечер от 3 до 5, ето пак се събудих  ooooh!
Момичета дайте адрес за София на Мис ПИгис Хаус и Щъркел  Hug

Аз вчера писах , че Пигис хаус се намира на мястото на бившия затвор в Фондови жилища , а Щъркела е на Стамболийски.

# 65
  • Мнения: 54
Пигис хаус се намира на новата отсечка, като караш по Константин Величков и достигнеш новия участък, който е за към Надлез Надежда, ако пътуваш в посока гарата ти се пада от ляво - вижда се от далече, намира се до Мартинели. Аз съм много зле с ориентацията и съответно сигурно и с обясненията мие така, но се надявам да съм била полезна Simple Smile

# 66
  • Мнения: 54
Току що видях новите снимки на покупките ви - СТРАХОТНИ СА!!!!
И аз вече почти съм решила какво ще купувам - и моите ще са предимно от Jumbo, Пигис хаус и Пре мама. Още повече , че в Джъмбо цените са много прилични. Аз понеже съм твърдо сигурна, че нашето бебче ще е момченце ще купувам смело в синята гама, както е направила Кали - ама Кали ти направо си изкупила всички хубави неща на света Simple Smile Толкова много покупки си направили, че направо се удивих - много са сладурски.
Обещавам и аз като накупя да ги снимам, но няма да е скоро - поне след месец като имам повечко време, че сега влязох и в сесия и търябва много да уча, че да не ми остават изпита за после да мога на воля да се разхождам с бебка в парковете и да ходя на море Simple Smile

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Добро утро и от нас!  Hug
Да са живи и здрави именниците днес!   bouquet
Акварел, ето сайта на Щъркел http://www.shtarkel.com/ . Има адресите на всичките им магазини в страната  Peace

# 68
  • Мнения: 1 080
Честит имен ден на всички именници!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Някой да знае сайт на Джъмбо - не можах да го открия  Embarassed Embarassed Embarassed

# 69
  • Мнения: 1 095
Новата темичка е страхотна ! Много ми харесва!
Една малка поправка Simple Smile На 31 години съм, иска ми се да съм на 28 ,ама вече не съм Simple Smile
Малко инфо още от Добрич съм и чакам първо дете Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 1 391
asja това с тръбите е мн. кофти, трябва да оставите водата да тече съвсем леко да не замръзва Peace А на мен ми се обледи дограмата, такъв студ отдавна не е падал!
mona77 колко ще е разликата м/у дечицата ти? Като гредам твоята дъщеря е голама колкото моята ! Аз си мислех да си купувам една приставка за колички Kiddy Board , но сестра ми ме отказа ! Понеже спомена че мислиш за двойна количка, май са големи за такава! Моята дъщера ходи на ясли, а лятото става на 3 г. и си мисля че ще е достатъчно голама да ходи пеша и няма да иска да се вози в никакъв случай в количка /или мн. рядко/ ! Да не си останеш само с бутането !
Обсъждате ванички - аз не мога да препоръчам добра, тъй като моята се оказа доста неодобна за новородено, но сега е мн. удобна! Анатомична е и това издаденото в началото доста пречи ! Но пък е със стойка и дупка за отичане- задължително гледайте да е таква за да не се налага да се навеждате или пък да вдигате препълнено корито!

Ния ще е на 2г. и 8м. когато се роди бебето. Харесала съм Phil&Ted's с допълнителна седалка, защото нямам намерение да спирам работа след раждането, каката не ходи на ясла и ще трябва да ги взимам и двете с мен, а това е свързано с много ходенепеша. Иначе Ния не иска много в количка, но трябва да съм убедена, че няма да ми се тръшне някъде насред пътя и да се чудя какво да правя.

# 71
  • Мнения: 319
Честит имен ден на всички именици!!!

Разгледах покупките ви.....Кали добре си се справила Wink
Аз преди време копирах един списък с необходимите неща за бебето от Януарските майки...малко е претрупан,но мисля по него да се водя когато тръгна на пазар.Намеренията ми са всичко на куп да взема,а не по няколко неща(за улеснение)Грабвам таткото като се пооправи времето и щурмуваме варненските магазини newsm62
 
Ето тук има два списъка.....единия на Александра ,другия на Микки (аз си записах този на Микки) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219309.msg4860773#msg4860773

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Момичета, организира се молебен за Елвира! Вижте темата, ако ви интересува и, който вярва, че това може да помогне, може да се включи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254129.20

# 73
  • Мнения: 410
честит имен ден на всички именници  bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 97
Честит имен ден на всички именници!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Някой да знае сайт на Джъмбо - не можах да го открия  Embarassed Embarassed Embarassed

На български няма.
http://www.jumbo.gr/

Аз си купих от там по Коледа 2 много сладки памучни одеалца, 1 комплект с пелени и няколко бодита.

Общи условия

Активация на акаунт