Кога трябва да се появи първото зъб4е?

  • 1 778
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 276
Наистина е индивидуално. Не се притеснявай, че още не е поникнал зъб на детето ти! На синът ми първото зъбче се показа чак на 10 месечна възраст.

# 16
  • Мнения: 33
На моята принцеса, първото й зъбче се появи на 7м без 2-3дни /на 29.12.07/, и второто изби веднага след него на 30.12.07. Общо взето ме изненадаха, тъй-като не се събуждаше вечер с плач, нямаше температура или каквото и да е друго там, беше неспокойна разбира се, но това си датираше от 2-3 месеца. Само в ранните сутрешни часове искаше да суче постоянно  Mr. Green На практика, май че при всяко дете е различно /и според мен - по-добре по-късничко да излязат/  Peace .
Моля се и другите й зъбки да се появят така без проблемно.  Praynig

# 17
  • Мнения: 7 474
Ще се появи, не се притеснявай  Laughing при всички е различно.

# 18
  • Мнения: 491
На 6 и половина месеца и излезе първото зъбче,нищо не усетих просто го видях и го пипнах,че е избило.При всяко дете е индивидуално.Вече си има и второ Grinning

# 19
  • Мнения: 636
Като му дойде времето, ще се появи. Wink Не се притеснявай, няма да остане без зъбки. На дъщеря ми пробиха заедно двете зъбчета на 7 месеца.

# 20
  • Мнения: 9 973
и ние май чакаме,започнахме да хапем и на тати ръката за да се чешем Mr. Green

# 21
  • Мнения: 11 003
Дъщеря ми днес стана на 9 месеца и още няма нито 1 зъб. Simple Smile

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
и ние май чакаме,започнахме да хапем и на тати ръката за да се чешем Mr. Green

Това невинаги означава, че скоро ще пробие зъб. Повечето бебета започват това "упражнение" към 4-5 месец.

Първото зъбче на моята щерка изби на 8 месеца.

# 23
  • Мнения: 287
Всичко си зависи от детето, бях чела за случай, в който на едно детенце на 2 месеца му е изникнало първото зъбче, а познавам една фина госпожица дето отпразнува 1вия си рожден ден беззъба.
Борко се сдоби със зъб на 8 месеца.
Няма повод за притеснение.

# 24
  • Мнения: 151
На първото ми дете излезна на 5 мес.първото зъбче,а с второто вече е на 7 мес. и още няма нищо ,а от втория месец го сърбят венците и все гризе какво попадне.

# 25
  • Мнения: 1 919
записвам се да следя!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Първото зъбче на Тери изби на 11 месеца и половина.

# 27
  • Мнения: 1 371
Синът ми е на една годинка вече и още няма нито един зъб! Надявам се скоро да се похваля.  Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първите 2 зъбчета избиха когато навърши 4 месеца

# 29
  • Мнения: 508
Незнам кога трябва, но на дъщеря ми изби на 1 г, сега има 6 зъба. На същата възраст друго бебе има 18. Така, че точно кога,  е много относително.

Общи условия

Активация на акаунт