Кой е по-по-най

  • 10 428
  • 150
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 227
Северина,ти май не искаш да ме разбереш или просто си пишеш ей така да минава времето.Посочи в кой пост съм писала,че въпросите на бат Енчо са подигравка към децата или към родителите.
Темата наистина направи завой,но вече става въпрос за това,че сценарият е изтъркан,водещият също.Конкурсите за деца в този им вид са неприемливи за мен.
Да,децата са готини и мили,когато пеят и казват стихче.Харесват ми..но само това..нищо повече.
Не знам и не ме интересува дали става с връзки или не.Просто както всяко предаване или нещо подхванато от КъцитУ Crazy и това му начинание се оказа тъпо и без развитие.

# 61
  • Мнения: 6 417
Аз пък мисля, че Бате Енчо иска да забавлява не само децата, но и родителите им и затова понякога измъдря някакви простотии.  Crazy

# 62
  • Мнения: 3 423
И изобщо... Бате ви Енчо е голям забавлител.
И певци песни за него пеят. Let Me Entertain You  Joy

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 268
olivija ОК! Приемам, че съм бляла някъде и не съм те разбрала добре. На теб просто не ти допада предването. Peace
Сценария може и да е изтъркан, но това не ти е вечерно ток шоу. Предването е насочено към децата и повярвай ми на тях не им е писнало да го гледат. А малко състезателен дух не би навредило на никого. Нима живота не е състезание?! Simple Smile
А дали сте забелязали, че обикновено печели най- забавното дете, а не това, което си е изпяло песничката най- вярно или е научило най- дългото стихче. Чарът на детето е определящ.
Харесвате или не как изглежда водещия, той прави добро предаване, децата се забавляват, а това е важното. Голяма работа, че Къци му бил продуцент!
 
Аз пък мисля, че Бате Енчо иска да забавлява не само децата, но и родителите им и затова понякога измъдря някакви простотии.  Crazy
Абсолютно точно нацели идеята!  Peace И хумора му в повечето случаи е насочен именно към родителите.

# 64
  • Мнения: 227
Да,не го харесвам предаването и мисля,че има защо.
Да,моят син на две годинки го гледа с голям интерес.И за мой голям ужас му е най-интересно "животинчето"(някакъв облечен като не знам какво си),което смятам е нормално за възраста му.Извинението на сина ми е,че все още не разбира детето Laughing
И по темата Mr. Green-не,няма за нищо на света да заведа децата си в това предаване.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз също не бих завела детето си там  Naughty
Няма да повтарям писалите преди мен, но съм
съгласна с доста от тях.
Не бих подложила детето си на такова нещо  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 6 417
Айде, кусурите на Бате Енчу ги разнищихме, но не разбирам какво толкова му е на предаването. Одъртяваме ли, кво ли, ама това все пак е детско шоу и е важно хлапетата да се забавляват, а не техните майки, бащи, стринки и... учинайки.  Crossing Arms

# 67
  • София
  • Мнения: 6 011
Айде, кусурите на Бате Енчу ги разнищихме, но не разбирам какво толкова му е на предаването. Одъртяваме ли, кво ли, ама това все пак е детско шоу и е важно хлапетата да се забавляват, а не техните майки, бащи, стринки и... учинайки.  Crossing Arms
Именно. Peace
И ми чудно колко категорично много майки казват, че няма да си заведат децата там. Thinking Ако детето изяви желание - ще го заведа, независимо дали детското предаване ми харесва на мен.
Мен ако питате повечето детски клубове ми се виждат мръсни и с евтини съоръжения /например Патиланци/, но си водя детето там и виждам, че той се забавлява, което е най - важното.

# 68
  • Мнения: 2 161
Бате Енчо ми харесва.Преди време шоуто беше смешно и забавно.Естествено,че ще е различно сега.Нямам нищо против въпросите,които задава на децата.Някои деца отговарят много смешно.Аз исках да заведа моето дете на това шоу.Проведох журналистическо проучване и й зададох няколко въпроса.След като детето отговори пред микрофона,че баща й много работи,а майка й по цял ден само се съблича (преоблича),реших да пропуснем По-по-най,защото не искам България да остава с погрешни впечатления за нашето семейство.

# 69
  • Мнения: 7 110
Около 20-ти декември някъде или както се пада близката събота.
Кога са излъчвали предаването с детето на Мавриков?

# 70
# 71
  • Мнения: 2 161
Диляна на Мавриков?Той голямо дете ли има?

Около метър   Simple Smile
Пораснало детето.Може да е талантливо,то не е виновно,че е детето на Мавриков.Не стига,че цял живот ще чува приказки зад гърба си-е,нали е на Мавриков.Гадно е.

# 72
  • София
  • Мнения: 6 011
Около 20-ти декември някъде или както се пада близката събота.
Кога са излъчвали предаването с детето на Мавриков?
Брагодаря ви!

# 73
  • Мнения: 227
И ми чудно колко категорично много майки казват, че няма да си заведат децата там. Thinking Ако детето изяви желание - ще го заведа, независимо дали детското предаване ми харесва на мен.

Кое ти е чудно-че взимам решения за детето,които мисля,че са добри за него?Или ,че не изпълнявам всяка прищявка на децата си?
Относно мненията,че предаването е насочено към децата и за тях е забавно-да,съгласна съм.

# 74
  • NL
  • Мнения: 520
Преди докато си бях още  в Бг го гледах от време на време това предаване и ми харесваше нищо,че дете тогава нямах.Гледах ги другите мъничета и според мен Бате Енчо се справяше доста добре.След това имаше период в който Къци го водеше но не му се отдаваше много.Да,бих си завела детето там.
За връзкарчета незнам но в квартала на една от мамите детето и беше станало мистър по-по-най(май така се казваше) без да имат нищо общо с предаването или някой да ги е подбутвал.

Общи условия

Активация на акаунт