Да продължавам ли да пия магнерот?

  • 829
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
След няколко дни ми предстои секцио, да продължавам ли да пия магнерот?

# 1
  • Мнения: 191
Аз бих те посъветвала да пиеш - да не те изненада бебето преди секциото и да дойде по рано. 

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
А лекарят ти какво ти каза?
Аз пих Магнерот от 4-ия месец заради контракции и го пих до последно, до вечерта преди деня на секциото.

# 3
  • Мнения: 384
Магнерот и всякаква друга задържаща терапия,се прилага до края на 36-та седмица.След това е забранено.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Магнерот и всякаква друга задържаща терапия,се прилага до края на 36-та седмица.След това е забранено.
От кого?

# 5
  • Мнения: 384
Ами от правилата за проследяване на бременност.Всеки,уважаващ себе си и пациентките си лекар,го знае.
Магнеротът е хубаво лекарство,но като всяко такова,не бива да се злоупотребява с него.
По принцип по време на бременност,не бива да се прекалява с лекарствата-само при необходимост.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Контракциите, мисля, са такава необходимост.

# 7
  • Мнения: 10
Лошото е, че освен това се и разболях. Цяла нощ не съм спала от болки в гърдите от кашлица и какво секцио ще ми правят незнам. А ако спра магнерота да не вземе да тръгне бебето, че .....

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Да,пий си Магнерота,защото на мен ми казаха да си го пия до края.Но аз прочетох,че се пие до 36-та седмица и го спрях.След два дни родих.Бях в 35-та седмица и 5 дни.Не знам дали има нещо общо с Магнерота,но за всеки случай.
Или попитай лекаря.Каквото каже той-това е правилното.Ние само можем да даваме съвети.
Желая ти здраво бебенце и бързо възстановяване.

# 9
  • Мнения: 260
по принцип магнерота се натрупва в организма и затова до 36седмица това просто е магнезий има други лекарства за задържане но при секцио не ти трябват контракции а напротив така че прецени сама

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 18:31 от lina06

Общи условия

Активация на акаунт