Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мили МАМИ,искам и аз да споделя най- накрая моя проблем.По време на бременността ми качих много килца.Свалила съм общо 24,но  ми остават още 12кг.сега почнах на ново разделно хранене след празниците.Карам и колело и пия diet boost i l-carnitine преди да карам колелото.ПроблемЪт ми е че съм много лакома и като седна , ям огромни коли4ества.моля ви кажете ми със какво да подтисна апетита.А и имам проблем със краката и ми е забранено да съм със наднормено тегло.Моля ви дайте  съвети!благодаря Ви предварително!
Цитирай

Пловдив

пробвай с чая Инхуа - на мен лично ми помогна да подтисна апетита Peace
Цитирай

Пловдив

извинявам се за повторния пост,но ето ти линк към  инхуанките http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217634.0
Цитирай

aseto123, заповядай при нас - дюканките: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254360.0 Режимът на Дюкан е съставен така, че не само че НЕ е нужно да си ограничаваш количеството храна, а дори е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО да ядеш на често и докато си гладна. Прочети внимателно 1-ва стр. на темата и ако ти допадне, присъедини се към нас. На подкрепа можеш винаги да разчиташ, а успехът е гарантиран! thumbsup
Цитирай

Варна

Здравейте мили МАМИ,искам и аз да споделя най- накрая моя проблем.По време на бременността ми качих много килца.Свалила съм общо 24,но  ми остават още 12кг.сега почнах на ново разделно хранене след празниците.Карам и колело и пия diet boost i l-carnitine преди да карам колелото.ПроблемЪт ми е че съм много лакома и като седна , ям огромни коли4ества.моля ви кажете ми със какво да подтисна апетита.А и имам проблем със краката и ми е забранено да съм със наднормено тегло.Моля ви дайте  съвети!благодаря Ви предварително!
Айде, мила, при Дюканките! Ако знаеш колко си хапваме, а отслабваме....
Цитирай

Пловдив

Още един глас за Дюкан  Peace
Цитирай
  bouquet   Благодаря ви  мами, за добрите съвети.И аз  от вчера станах една от вас.Пожелавам ви много минусчета   newsm10  newsm39   ДА ЖИВЕЯТ ДЮКАНКИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Пловдив

Защо тогава не те виждаме при нас?
Цитирай
и аз съм в същото положение Sadчудя се какво да правя все още кърмя сина си и не мога да се подложа на някаква драстична диета.съвеват ме да не пия нито l-carnetine,нито някакъв чай за отслабване.има ли нещо което да е полезно се пак и да се получи някакъв резултат newsm03?
Цитирай
Злавещица,какво имаш предвит, че не ме виждаш?збирки ли имате като на снимката?Това значи ли че не мога да бъда една от вас ,като не присъствам на тях.те само в Пловдив ли са?Ако е така сажълявамм!!!!!! newsm78   newsm70
Цитирай

erikmama, заповядай в нашата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255345.0 Вещи е имала предвид, че не те вижда там.  Hug
white_angel_gery, присъединявай се и ти, Дюкан е помислил и за кърмачките.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.