Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Училища
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търсих, но не намерих тема за софийски училища по изкуствата(в гугъл има само за "Любомир Пипков", училището за танцови изкуства и частното "АРТСТЕЛ"). Става въпрос за записване от първи клас. Има ли някой впечатления за срокове за записвания, изпити и цени за частните училища?
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Не знам кое изкуство имаш предвид, има няколко училища със специализирани паралелки.Не са платени.
В 51 СОУ "Елисавета Багряна" има паралелки по изобразително изкуство.Била съм на техни изложби-наистина много добро ниво за деца.
В училището зад Техникума по дървообработване има паралелка с изучаване на народни танци.
В музикалното има паралелки от 1 клас,но са за определени инструменти и децата задължително имат изпит след 4 и след 7 клас.

Какво точно търсиш?Професионална подготовка по изкуство или добра подготовка по общообразувателните предмети с изучаване на някакво изкуство?
Цитирай

София

В Надежда също има у-ще с паралелка по изобразително рисуване, от 1ви клас. Мисля февруари месец да проверя условията и да подам молба. Дияна твърдо е решила, че иска да учи рисуване. До колкото разбрах има някакъв изпит.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Народни будители
Цитирай

Мерси много.  bouquet  Ще пробвам и в "Народни будители". "Надежда" ми е доста далече.  Rolling Eyes
Цитирай

София

Записвам се за темата - и Младост и Надежда са ми далече...в центъра сме.
Цитирай

София

105 СОУ в Дианабад е с изучаване на рисуване. Виждала съм рисунки на децата като ходим там да гласуваме - много са красиви.
Цитирай

Аз се интересувам за училище с музикални или танцови паралелки, освен двете държавни. Някой има ли представа какви са таксите в частните училища?  Thinking
Цитирай

София

В Младост  144СОУ е с изкуства: рисуване, хореография и музика. Отзивите са много добри. Провеждат нещо като изпит в края на май, за който трябва предварително да се запишеш.
Цитирай
 В 1  СОУ и 129 -то има такива паралелки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.