Как да заобичам готвенето?

  • 4 812
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • България
  • Мнения: 1 090
сега остава да пусна тема "как да заобичам чистенето и подреждането". Ама ме е срам  Mr. Green

Не срам, страх следва да изпитваш. Ще те издирят и ще те освидетелстват за такова нещо!
Peace Joy Joy Joy

# 91
  • Мнения: 11 747
сега остава да пусна тема "как да заобичам чистенето и подреждането". Ама ме е срам  Mr. Green

а, там съм и аз! Хич не ме е срам!

# 92
  • Мнения: X
Абе не знам, ама всички добри готвачи и готвачки, които познавам, са все чревоугодници.  Laughing
Просто няма начин да обичаш вкусно ядене и да се задоволяваш с полуфабрикати или готови неща. Ако обикнеш храната, ще обикнеш и готвенето. Иначе просто няма как да стане.  Mr. Green
Това си мислех и аз. Ако самата теб яденето не те кефи,няма какд а заобичаш да готвиш. Аз също не обичах до скоро,но винаги съм била ценителка на добрата кухня,и ето че започнах да готвя,нищо че милото най-много обича сандвичи,пак готвя,напук Flutter

# 93
  • Мнения: 515
Аз пък съм съм точно обратното, понякога си мисля че съм патологичен случай, Всяка вечер готвя..или по скоро готвех, напоследък се страя да готвя 1 ястие и да стига за 2-3 дена. Готвенето за мен е нещо като терапия след натоварения ден. Та си окрасявам, правя си различни гарнитурки , салатки,имам ужасно много подправки, даже като се местих да живея с мъжа ми майка ми се пошегува и ми вика" А подправките няма ли да си вземеш, цял шкаф са" Обожавам готвенето на нови неща.. незнам някак си ми е забавно . Интересното е че мога да наготвя много неща и след това да не хапна въобще... просто кефа ми идва от готвенето не от толкова от самото ядене..

# 94
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Обичам да ям, но мразя да готвя. А мога да гоправя отлично и го правя всеки ден. Което не ми пречи да го мразя...

Общи условия

Активация на акаунт