Какво е усещането по време на секциото?

  • 27 931
  • 212
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 91
искам и аз линка ако може Peace

# 76
  • Мнения: 5 591
Бях с пълна упойка, така че нищо не съм усещала. )))
После ти слагат система с обезболяващи. )

Аз също искам линк ако може,за да сравня моя белег. Peace

# 77
  • Мнения: 266
моля за линка  Praynig раждала съм вече със секцио, няма от какво да се стресирам, просто желая да си сравня белега, който за съжаление не е никак малък  Wink

# 78
  • Мнения: 1 596
И не само, някакви висящи кореми, космясали маргаритки Laughing
Всичко минава и заминава, корема се прибира, кому е нужно да се стресира.

И мен това ме освежи Mr. Green
Още повече,че и аз се казвам Маргарита bowuu
И ми стана много смешно определението на "пеперудките" Маргаритки Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing
Истински ме развесели Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Прати ми и на мен тези снимки,ако не те мързи.

# 79
  • Мнения: 405
Освен да си спретнем една тема - "Да си покажем белезите от секциото"
 Joy

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Снимките на линка са нормални. Това е действителността, няма нищо по-различно. Моя белег е много по-грозен даже след години, от тия на снимките.А уж мажех с Контратубекс.

# 81
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз имах едно такова много странно усещане по време на самата операция, категорично не са били болки, по скоро като някакъв психически дискомфорт, като че ли бях хваната с менгеме на едно място, исках моментално да се махна, а бях като гипсирана, много неприятно усещане, но не физическо. От упойката ще да е било, все пак си тотално обездвижен. Но пък това е много кратко време, колко трае едно секцио...После не съм имала проблеми, които да съм запомнила, значи не е било нищо сериозно.

Успех, слушай лекарите и медицинския персонал и всичко ще бъде наред.

# 82
  • Мнения: 4 371
http://www.caesarean.org.uk/ScarPictures.html#group1
Ей го линка. Предупреждавам, че е гаден.
Аз съм виждала няколко белега плюс моя, но такива като на снимките - не. И ако ми предстоеше първо секцио сигурно много щях да се травмирам от тая гледка Peace

# 83
  • Мнения: 405
Ауу, да - гадни са  ooooh!

И аз щях много да се стресирам, ако ми предстоеше тепърва секцио.
Изглежда ужасно страшно, а всъщност като си главния герой в операцията - много много не разбираш какво става  Peace

# 84
  • Мнения: 1 409
Бях със спинална упойка.Не усещах нищо,дори и това дърпане при ваденето на бебето,за което говорят останалите момичета.Докато са ме шили също не усещах нищо.Когато започна да ме отпуска упойката треперех яко,но бързо мина.

# 85
  • Мнения: 571
Мен ако питате гадни са не белезите от секциото ами от стриите #Crazy ooooh!Те са ужасни на снимките!!!И моите стрии също ме притесняват повече от белега!! Peace

# 86
  • Мнения: 5 591
Мен ако питате гадни са не белезите от секциото ами от стриите #Crazy ooooh!Те са ужасни на снимките!!!И моите стрии също ме притесняват повече от белега!! Peace
На едно мнение сме. Peace

# 87
  • Мнения: 2 334
http://www.caesarean.org.uk/ScarPictures.html#group1
Ей го линка. Предупреждавам, че е гаден.
Аз съм виждала няколко белега плюс моя, но такива като на снимките - не. И ако ми предстоеше първо секцио сигурно много щях да се травмирам от тая гледка Peace

 ooooh! Ужасна гледка.Аз не съм виждала толкова гадни белези.Нито моя белег нито белега на мои познати родили със секцио са били такива.

# 88
  • Мнения: 1 596
Аз не мога да разбера,защо са толкова лоши тези шевове?
Нали са правени в Англия или аз нещо не съм разбрала.
То какво да ви кажа ,аз моят шев като го гледам,не е по-красив ShockedВъпреки че ми го прави един от най-добрите специалисти на секцио в София.Хм.
Или на мен ми се струва грозен,незнам....или си внушавам.
Е аз не съм и много отслабнала и си имам такова леко увисване,но не съм и първа младост.
Но,най-хубавото от цялата работа,че си имаме съкровища Hug

А и друго се сетих,защо са им зашити с нещо метално?

# 89
  • Мнения: 571
А мога ли да питам нещо??
Моя лекар ме предупреди да внимавам да не ми расте някой косъм навътре по шева!!Как да разбера след като не съм се бръснала от деня на операцията newsm78!Предполагам вече след като са порансали няма как да има такъв проблем и евентуално може да се случи ако се бръсна сега!!Нещо не разбрах и за това да питам вие как процедирахте?мен ме е и страх де и за това съм оставила "горичка"

Общи условия

Активация на акаунт