Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Дали съм старомодна newsm78, но продължавам да си вадя снимки и да си ги подреждам в албумчета! Повечето ми приятели просто си снимат photo и ги хвърлят на дискове!
Как е при вас - вадите ли снимки или вече  е отживелица?
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Искам ми се да нареждам в албумчета, ама
1. нямам време да подбера
2. нямам кога да отида до фотото (дори да ги поръчам онлайн, после пак някой трябва да ги вземе оттам)
3. Като си представя колок пари са това   ooooh!брррррррррр #Crazy

PeaceТа засега се радвам, дори ако успея да ги запиш на диск, а не да са само на компа, че току виж - станала белята  Crossing Arms
Цитирай

Русе

само най-най- хубваите Smile
Слагам ги в рамки или албумчета
Цитирай

В повечето случаи снимките си стоят по папките в компютъра и доста рядко копирам някоя. Но пък за родителите копирам често и дори се изненадвам понякога колко по-добре изглеждат снимките на хартия.
Някой беше казал, че цифровата техника е убила фотографията.... newsm78
Цитирай

София

2-3 пъти годишно вадя снимки на детето, подбирам най-хубавите и ги пускам през интернет, излиза доста по-евтино, а е и супер удобно. снимки от екскурзии също задължително печатам и редя в албуми. удоволствието от разглеждане на албума е много голямо за мен. не обичам да гледам снимките на компютъра.
Цитирай

Galaxy 13197853088

Друго си е усещането да седнеш на дивана и да листиш албуми .....
монитора не става за тази работа
Цитирай

2-3 пъти годишно вадя снимки на детето, подбирам най-хубавите и ги пускам през интернет, излиза доста по-евтино, а е и супер удобно. снимки от екскурзии също задължително печатам и редя в албуми. удоволствието от разглеждане на албума е много голямо за мен. не обичам да гледам снимките на компютъра.
И аз така, само дето го правя средно по 1 път годишно. Последние 2 години вадя по над 400 снимки наведнъж. Винаги ме карат да потвърдя, че искам да извадя "всички тези снимки"  Mr. Green
Темата ми напомня, че пак са се струпали много снимки и трябва да наредя още някой албум Wink
Цитирай

София

Обожавам да разглеждам албуми със снимки,усещането е далеч по-различно Wink.Затова и продължавам да ги вадя.
Цитирай

Варна/София

Обожавам да разглеждам албуми със снимки,усещането е далеч по-различно Wink.Затова и продължавам да ги вадя.

И аз съм така  Peace
Цитирай

София

Да вадя снимките  Peace
Цитирай

Голяма част от снимките изкарвам и подреждам в албумче.
Тези които не ми харесват чак толкова са на дискове.
Все още си имам и обикновен фотоапарат  Mr. Green....снимам...промивам и вадя от всички пози по - една  Laughing...голям кеф е докато чакам да ги извадят  за един час във фотото и след това разглеждаме с удоволствие Very Happy
Цитирай

France

И аз изкарвам снимките. На детето правя албум от самото раждане, вече напълних два, ще започвам трети. Удоволствието да снимаш се мотивира от това да пипнеш един ден снимката, а не да я разнасяш на диск, за да я покажеш на хората. Аз съм в това отношение супер ретро  Peace
Цитирай

Нищо не вадя  Smile
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

и аз всичко оставям на дискове, но си прецаках един диск, точно от Великден с много снимки на него и ме е яд.... не ми се мисли, ако се развалят тези дискове  Confused

а албуми нямам желание да правя, понеже имам над 20  Rolling Eyes Stop може би ако имам дете....
Цитирай

в Надежда-та

По принцип за нас си не вадим.
На малкия сега изкарахме за бабите и за да си сложим в рамка някоя друга. Иначе си стоят на CD-та.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора