get.bg и подаръците които уж щях да раздават

  • 631
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 011
Не ми е за тъпите им евтини неща, но въпроса е принципен. Ако някой е пазарувал преди празниците от тях, знае, 4е имаха една кампания за подаръци на тези поръчали до 31.12.2007 и  какво стана обявиха 15 човека като първите печелевши на 25-26.12 и след 31.12 така и не стигнаха до следващите, а изтриха цялата реклама от сайта  Close

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 111
Това е поредната тема тук, която потвърждава, че get.bg са некоректни. Дали пък не им отива повече думата "измекяри" newsm78

# 2
  • Мнения: 410
май много им стана на тия от гет.бг...

# 3
  • Мнения: 339
сестра ми си чакаше подаръците от тях от Коледа, до вчера, когато окончателно ги отказа. Сто пъти се обаждаха, обещаваха-утре, утре, тя си отглагаше ангажименти да ги чака , ате така и не доставиха поръчаното, а беше немалка поръчка. Мноооого са зле, какво да им се молиш да си вземат парите ти ли? Аз съм заклет фен на пазаруването нолайн, но такова нещо не съм виждала...Въобще не се учудвам за томболата им-в стила им на работа е очевидно. А и такива промоции обикновено се правят, за да се увеличат продажбите-чудя се за какво са им като и с тези, които имат не могат да се оправят.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 889
  Аз съм печелила подарък от тях...за един 8-ми март.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт