Въпрос за сядането

  • 959
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Синът ми е на 5м. Мога ли да го слагам подпрян на възглавници да си играе на трапеца, защото легнал се сърди. За колко време и колко изправен да е на възглавниците т.е. полулегнало или полуседнало положение.

# 1
  • София
  • Мнения: 627
На мен педито ми каза, че мога да я слагам полулегнала и колкото иска толкова да стои.

# 2
  • Мнения: 5 940
Има признаци, които ясно показват, че детето е готово. Синът ми от три месеца и половина стоеше непрекъсното в коремна преса, а на възрастта на твоето дете седеше, като се хващаше отстрани на количката. Нищо не можех да направя, бутах го надолу, той пак се изправяше. Веднъж пуснах подобна тема и голяма част от майките ме нахокаха на ортопед водила ли съм детето, то си имало свое развитие. Само, че под свое развитие, явно имаха предвид развитието на техните деца....

# 3
  • Мнения: 2 131
Аз мисля, че можеш  Laughing Е, да не е съвсем седнал, а по-скоро леко изправен.

# 4
  • Мнения: 2 553
Дъщеря ми също не искаше да лежи и на 4 месеца вече беше в количката полулегнала.На 5-6 месеца вече си седеше самичка.Не съм имала проблеми и  притеснения  Peace Според мен спокойно можеш да го слагаш и когато се измори, да си легне настрани  Peace

# 5
  • Мнения: 1 092
можеш спокойно да го слагаш полулегнал-полуседнал Peace
а за времетраенето.........детето само ще ти покаже,като се умори той сам ще се смъкне до легнало положение  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 264
Спокойно можеш вече да го оставяш, подпрян с възглавници, а кот се умори сам се се смъкне. Така правеше синът ми поне. Поседи 15-20 минутки и се смъкваше.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Можеш да го слагаш спокойно полулегнал щом има желание.
Вече са ти казали - като се умори и сам ще се килне нанякъде.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 758
На 5 месеца стоеше в количката полулегнала. Мисля, че спокойно, че можеш да слагаш сина си полулегнал.

# 9
  • Мнения: 5 401
Аз повдигнах нивото на количката някъде към 5,5 м., а подпрян на възглавници го слагах след 6-тия месец.

# 10
  • Мнения: 668
ми детето щом иска що да не може.моят син седна сам на 5месеца и половина.слагай го по 5-10 мин като удължаваш времетраенето,ако не си сигурна попитаи педиатъра си.

# 11
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Можеш да го слагаш спокойно полулегнал щом има желание,като се умори и сам ще се килне нанякъде

# 12
  • Мнения: 54
вече може да го слагаш полуседнало щом то иска,детето само си показва ,ако нещо не му харесва

# 13
  • Мнения: 701
И при нас този проблем - той се сърди когато е легнал,аз се притеснявах да го изправя в полулегнало положение / все пак след като навърши 4 месеца започна да повдига главичка и да иска да се изправя/.И така вече повече от месец - той се изправя,аз го натискам да се върне обратно,което води до сърдене от негова страна.Попитах педиатъра,а тя с най-сериозен тон ми заяви,че докато детето не навърши 6 месеца е абсурд да го слагам седнал...да ама Владо вече не се задоволява с полулегнал... #Crazy newsm78 #Crazy...ами не издържах и от няколко дни го оставям да заеме каквато поза му е удобна на него самия.

# 14
  • Мнения: 864
Може  Peace няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт